Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
18 δεν είναι. Εκεί γύρω στα 19-20. Δεν κάνει και μεγάλη διαφορά. Την νεανική φρεσκάδα την έχει έτσι κι αλλιώς. Η φωτογραφία που αποτυπώνει ακριβέστατα αυτό που θα δείτε είναι η νούμερο 10 (τελευταία) του προφίλ της στην σελίδα του γκλάμουρα.
Πρόσωπο έβαλα 6 γιατί δεν μου αρέσουν τέτοια πρόσωπα προσωπικά αλλά όταν βρίσκομαι σε «φάση» την βρίσκω. Το ίδιο και με το σώμα της που πάει προς το ψηλομπαμπάτσικο αλλά είναι τουρλωτή και σφικτή παντού με ισοκατανομή υω κιλών σε όλο το σώμα που σε συνδιασμό με τα ψηλά τακούνια σε φτιάχνει. Και το στήθος μυτερό C φυσικότατο, στέκεται περήφανο με ρόγα μεγάλη και κάγκελο. Επιδερμίδα λευκή. Μας έρχεται απο κάπου κοντά στα σύνορα με Καζακστάν και είναι μείγμα Ρωσίδας μαμάς και Καζάκου πατέρα η το αντίστροφο, δεν θυμάμαι.
Πολλοί απο εδω μέσα σε συτόν το σωματότυπο και πρόσωπο θα έβαζαν 8 ίσως και παραπάνω.
Το Αγγλικό το μιλάει καλά και είναι φιλική και χσμογελαστή. Στα εισαγωγικά με το κλείσιμο της πόρτας πίσω σου σε παίζει φούλ επίθεση με χουφτώματα και γλωσσόφιλα. Δωμάτιο και μπάνιο καθαρά με τα αφρόλουτρα της και τις καθαρές πετσέτες να σας περιμένουν.
Είναι η πρώτη και παρθενική της φορά στη δουλειά όπως μου είπε και την πιστεύω. Εξάλλου φαίνεται στην πράξη ότι δεν έχει γράψει «επαγγελματικά χιλιόμετρα». Αυτό στην περίπτωση της είχε σαν αρνητικό την μέτρια και ρηχή πίπα αλλά με διάρκεια και πολύ σάλιο και τα σχετικά άτεχνα στησίματα τα οποία όμως διόρθωνε μετά απο υπόδειξη. Στην θετική πλευρά, έχει αυτή την νεανική επιθυμία να κάνει σεξ και να το απολαμβάνει. Φτιάχνεται τρελά στο πινέλιασμα και απολαμβάνει τα δαχτυλιάσματα. Και συνεχίζει να χτυπιέται και να το απολαμβάνει, πότε αληθινά και πότε με σληθοφάνεια.
Τα κομοδίνα που ζητάνε τα ίδια και περισσότερα δεν πιάνουν μια μπροστά της. Και αν όπως είπα πριν η φάτσα και το σώμα ήταν πιο πολύ του γούστου μου, πάλι εκεί θα ήμουν.

Goede nacht, alles is goed Ματάκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 09, 2017
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
busterd
Τιμημένος
Εγγραφή:
17 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
6.540
Πόντοι:
10.617
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Jim25jim, Larson και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού