Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 28 10
Call-Girls 122734
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Αννα.....Αννα....Αννα...αραγε απο ποιο αντρικο ονομα να βγαινει? μπορει να ειναι γυναικα, το χερι παντως στην φωτια δεν το βαζω και ας θυμαμαι πως εσκυψα σαν τρελος να δω αν κρεμεται τιποτα απο κατω της... τελικα δεν κρεμμοταν. Την περνας ανετα ομως για αγορακι που εγινε κοριτσακι. Οπως και αν εχει, ηταν συντομο το ραντεβου μας. Ηρθε, φρικαρα με την εμφανιση, λογω σκληρων ανδρικων χαρακτηριστικων αλλα δεν πτοηθηκα. Δεν το πολυ κουβεντιασα, ημουν φουλ καβλωμενος, της στον εδωσα στο στομα, εσπρωχνα με δυναμη μεσα στο στομα της μεχρι να βγαλω αποτελεσμα. Τα ματια της γουρλωσαν, προσπαθησε να αποΦυγει το μοιραιο, ομως επεμενα και νικησα αυτη την μαχη, με αποτελεσμα να τα καταπιει εστω και μΕ την πιεση των χεριων μου. Δεν εμεινα απολυτα ευχαριστημενος. Το καλο ειναι οτι αν θες βιτσια και ιστοριες στο βγαζει. Μεγαλα βυζομπαλα και μουρη για σφαλιαρες.Οσοι πιστοι προσελθετε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 11, 2017
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
ΣΕΡΝΕΖΟΣ
Μέλος
Εγγραφή:
10 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
103
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, doc_lin, nikoskal(1) και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Δεκεμβρίου, 2017
90 ευρώ μιση ωρα...αν θα Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα η απάντηση ίσως ....μάλιστα
12 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αδερφε, εχω ξεπεταξει γκομενα σε 5 λεπτα και εχω πληρωσει 80 ευρω. ηρθε μου πηρε μια πιπα, πιο πριν εβλεπα τσοντα και τελειωσα σε 3 λεπτα. μετα βαρεθηκα και της ειπα να φυγει. ο καυλωμενος δεν γραφει με λογικη. ενταξει καποτε ειχα και καυσιμα να κινουμαι. τωρα σκατα. το ισως παει, γιατι εχω βιτσια και μπορει να σκαλωσω και να θελω να χυσω την σκυλοφατσα της. σε καλυψα αγαπητε?
13 Δεκεμβρίου, 2017
80 ευρώ σε 5 λεπτα? πολυ γρηγορος εισαι !xaxaxa
11 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

και ομως ναι, θα απαντησω μετα απο εναν χρονο περιπου.. εχω κανει τα χειροτερα... εχω βαλει τσοντα να παιζει, μαλακιζομαι και φοραω ηδη καποτα.. με το που ερχεται σηκωνει φουστα και μπαινω.. τελειωσα στο λεπτο της εδωσα χρηματα και εφυγε... τωρα τα σκεφτομαι, γελαω και κλαιω μαζι..εχω χαλασει πολυ χρημα...οταν μιλαει ομως η καυλα, η λογικ δεν υπαρχει.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4