Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 85 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Αννα την εχω παρει ισα με 4 φορες. Καθε φορα ηταν και διαφορετικη με προσημο θετικο. Αν και καθυστερημενα, εχω παρει σβαρνα ολες τις κοπελες που θυμαμαι και γραφω για τις εμπειρειες μου και τις υπηρεσιες τους. Στην τηλεφωνικη μπουρδελιαρικη ατζεντα μου, δεν γινεται να απουσιαζει ενα τοσο δυνατο ονομα σαν αυτο.Η Αννα ειναι μια συμπαθητικη γυναικα, πολυ ομιλιτικη ειδικα αν την παρεις και για δευτερο, τριτο ραντεβου. Εχει επισης παρα πολυ υπομονη, (την βασανιζα στο δευτερο καψουλι κανα μισαωρο απο το κουλουρι) και δεκτικη σε οτι της πεις. Εχει την τελεια μουρη για μιλφ-σκυλου του πολεμου, που την κανει αυτοματως την ιδανικη χυσοφατσα. Εγω παντα εκτιμω της προσπαθειες που κανει για να βαλει ολο μεσα, μεχρι τα μπαλακια, τον φιρφιρικο μου, καθως και στο τελειοωμα ειναι δεκτικη να στραγγιξει μεχρι και την τελευταια ρανιδα του σπερματος μου. Δινει κωλαρακι αφοβα και αντεχει το δυνατο σφυροκοπημα. Οι φωνες που βγαζει ειναι οντως ευχαριστησης, ειδικα αν σε γουσταρει και σαν ατομο. Εχω περασει απιθανες στιγμες μαζι της και δεν εκλαψα ουδε ποτε τα λεφτα μου. Το τελευταιο ραντεβου μαζι της, ηταν αυτο του απριλιου. Της ειχα πει νΑ ερθει χωρις εσωρουχα,και με το που θα μπαινε στο σπιτι να μου επαιρνε κατευθειαν πιπα με το καλημερα. Η εξπερματωση ηρθε στα πρωτα 3 λεπτα ωρα Αττικης και μετα απο ενα μικρο break 10 λεπτων με μικρο κους κους, σηκωσα την φουστα και την εκτελεσα στα 4 απο το κωλαρακι. Ημουν τυχερος, γιατι οσοι την ξερετε, αφηνει λαχταριστο δωρακΙ. Εκεινη την ημερα δεν αφησε τιποτα. Η δευτερη καταθεση δεν αργησε να ερθει και προφανως τελειωσα στο καυλιαρικο προσωπακι της. Την αποχαιρετησα με ΥΠΟΣΧΟΜΕΝΟ ραντεβου στο μελλον, οταν με το καλο θα επεστρεφα απο επαρχια. Μεχρι τωρα δεν το καταφερα, πιστευω ο καλος αγιος βασιλης να μου την κανει δωρο, λογω εορτων.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
ΣΕΡΝΕΖΟΣ
Μέλος
Εγγραφή:
10 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
103
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, kwstasxat, chris1955 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Δεκεμβρίου, 2017
Εύγε ...κωλοΣκίστη! Ναι!
I
ILIAS1339
12 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

παντα συναγωνιστη!! μονο κωλος! καλημερεςΚατσικογάμης
13 Δεκεμβρίου, 2017
γεια σου φιλε, ωραιος.
μπορω να εχω σε παρακαλω το τηλεφωνο της?
ευχαριστω
13 Δεκεμβρίου, 2017
Δις. Χωρίς το κουλούρι όπως ακριβώς τα λες.
09 Ιανουαρίου, 2018
Καλησπέρα συναγωνιστή , ευχαριστούμε για την κριτική, εάν μπορείς και θέλεις να δώσεις το τηλ της κοπελιάς θα χαρώ, ευχαριστώ και καλό βράδυ.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5