Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 2 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η συνάντηση κλείστηκε εύκολα και γρήγορα!!
Επιλογή μου σήμερα η Τζούλια! Έβγαζε κάτι πρόστυχο και βρώμικο οπότε είπα να δοκιμάσω να συνέλθω από την προχθεσινή μου ήττα.

Ανοίγει η πόρτα και εμφανίζεται η κυρία με ένα φορεματάκι.
Άσχημη χαμογελαστή και ευδιάθετη.Σπασίκλας
Στο πρόσωπο χωρίς έντονο makeup δε λέει τίποτα. Έχει ένα αέρα, είναι αρκετά ψηλή οπότε λέω αν έχει και το σώμα που φαίνεται ότι είναι καλό μπορεί να περάσουμε καλά.
- OK της λέω θα συνεχίσουμε!
- Με ρωτάει γιατί το λες υπήρχε περίπτωση να μην συνεχίσουμε??
- Off course darling.. off course don't challenging me!!Γερο-μύστης

Τα φιλάκια ήταν αέρινα και άχαρα, οπότε περάσαμε στα υπόλοιπα αρκετά γρήγορα. Γδύσιμο πλύσιμο και πέφτουμε στο κρεβάτι.
Το σώμα γεματο καμπύλες τούμπανο στήθος, καμπυλωτό πωπό αλλά αισθητή η χαλαρότητα με λίγο στομαχάκι και όχι αυτό που φαίνεται στις φώτο. Επίσης έχει και πολλές φακίδες στο σώμα της.
Την απλώνω στο κρεβάτι και αρχίζω το μπαλαμούτιασμα και την εξευρεύνηση έως το νινάκι.
Καθαρό και περιποιημένο. Πολύ γρήγορα αρχίζει τις φωνούλες, που και λόγω την βραχνής φωνής της δεν είναι και τόσο αισθησιακές, και με τα λεπτά γινόντουσαν πιο έντονα και πιο έντονα, που απόρησα το πόσο καλός είμαι, έως που άρχισε να τρέμει και να σπαρταράει σαν ψάρι ενώ δάκτυλα δεχόταν άνετα.
Η αλήθεια είναι ότι δεν σταμάτησα γιατί ήθελαν να δω πόσο θεατρίνα είναι και μετά από λίγα λεπτά το κάνει πάλι!! Δηλαδή είχε 2 οργασμούς, Χμμμ;
Good Diplomacy ε!!

Την γυρνάω να μην βλέπω φάτσα και την αφήνω να δώσει συνέντευξη στο μικρόφωνο. Την κωλοδακτύλιαζα όλη την ώρα και της άρεσε μιας και όλο και πιο έντονη γινόταν η πίπα της, με βαθιές προσπάθειες και γενικά μια πολύ καλή προσπάθεια, όπου την γύρισα και την έλουσα στο στήθος.

Λίγο social μετα το νουζάκι και 2ος γύρος.
Ξεκίνησε πιο περιποιητική πίπα και πάλι στημένη στα 4 και εγώ να την δακτυλιάζω και πάλι.. Δεν άργησε να γίνει έντονη και πάλι, οπότε παίρνω το σκουφί και το φοράω..
Ξεκινήσαμε ιεραποστολικά, με δυνατή βυθίσεις και το γνώριμο πλέον μούγκρισμα να εμφανίζεται όλο και πιο δυνατά.
Στο πλάι με χούφτωμα του στήθους της, μετά στα τέσσερα και τέλος ξαπλωμένη στο κρεβάτι και εγώ να οργώνω το μουνί της και αυτή να πάλεται ικανοποιημένη.
Εκεί ήρθε και η τελευταία κατάθεση στην κωλάρα της.

Κάθομαι στο κρεβάτι ευχαριστημένος για την απόδοσή μου!Μεγάλο χαμόγελο
Αυτή πάντα με το θεατρινίστικο της χαμόγελο να με κοιτάει και να με ρωτάει..
- Did you like it?
- Was ok, απαντάω και συνεχίζω.. and now you can go to wash and leave!! ( πήγαινε να πλυθείς και φύγε )
Με κοιτάει μπερδεμένη αν κατάλαβε καλά!! Το go now? με ξαναρωτάει!!!Money Mouth

Of course darling you may go now!!
To χαμόγελο πάγωσε, και πάει γρήγορα στο μπάνιο..
Σε ελάχιστα δευτερόλεπτα έχει βγεί, ντύνεται και πάει να μου δώσει ένα φιλί για να φύγει αλλά δεν ανταποκρίνομαι. "Μωρή όλο την ώρα στα φιλιά ήσουν απόμακρη, τώρα το αναζητάς?" Της δίνω τα χρήματα και της λέω please close the door after!!

Τα παίρνει τα βάζει στην τσάντα και κλείνει την πόρτα δυνατά!

Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 09, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
ΜrKavlopoulos
Τιμημένος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
3.553
Πόντοι:
12.986
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Παπ., kaavlas, Weruloa και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Δεκεμβρίου, 2017
3 πρόσωπο...είχε και μουστάκι σαν τον Ερντογάν;Ναι!Ναι!Ναι!
11 Δεκεμβρίου, 2017
Εισαι ένας πορνό εκδικητής ! Ναι!
12 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

3 φίλε!! Το μαλλί την έσωνε που ήταν καλό για κάλυψη..
12 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η αλήθεια είναι ότι όταν δεν είναι σεμνό κοριτσάκι αλλά το παίζει ντίβα κτλ.. , το απολαμβάνω αγαπητέ Pilofori!! Γλώσσα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4