Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 35 10
Call-Girls 69239
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κάθοδος για κάτι δουλειές την Παρασκευή από Θεσσαλονίκη, και ενώ η ώρα περνούσε και οι δουλειές με τσατίζαν, είπα να χαλαρώσω το βράδυ με μια ευχάριστη παρέα που θα καταλάβαινε τι θέλω δίχως πολλά λόγια. Έτσι, έχοντας ξαναβρεθεί με την Όλγα στο παρελθόν, κανόνισα μαζί της δίχως δεύτερη σκέψη, μιας και ήξερα ότι είναι από τις ελάχιστες γυναίκες που θα μπορούσε να με ικανοποιήσει στο βαθμό που ήθελα.

Το ραντεβού κλείστηκε πανεύκολα, με ανταλλαγή 2-3 μηνυμάτων, και αυτό που ακολούθησε ήταν απλά επικό, με εναλλαγές μεταξύ κάτι χαλαρού για να πάρουμε και μια ανάσα και να γυρνάω τσόντα παρέα με τη Nina Hurley. Η Όλγα για μένα δίνει ρέστα και συμμετοχή που νομίζω ότι θα μου δώσει το καυλί μου στο χέρι με το που τελειώσει το δίωρο κάθε φορά, ενώ κάνει την ώρα να περνάει τόσο όμορφα που θέλω όλο και παραπάνω. Πίπα εξαιρετική, με πολύ καλές προσπάθειες για deep throat, που δεν της το είχα, κωλαράκι που απλά σου εξαφανίζει το καυλί αφού το συνηθίσει, και ένα μουνί που κάνει λες και διψάει για προσοχή. Αχχχ! Πόσο να αντέξει πια ένας άντρας;;; Το πρώτο τελείωμα ήρθε στο κωλαράκι της, που πλέον είχε ανοίξει καλά καλά, και μετά το απαραίτητο διάλειμμα για να πάρουμε και μια ανάσα, η Όλγα μου παρέδωσε το καυλί μου στο χέρι αφού με ξεζούμισε με το μουνί της.

Σε γενικές γραμμές, δεν ξέρω αν είναι η χημεία, αν απλά δέσαμε με 2-3 συναντήσεις που έχουμε κάνει, ή αν απλά έχει τύχει, αλλά αυτό που βλέπω είναι ότι της αρέσει να ικανοποιεί τον άλλον, και να περνάει και αυτή όμορφα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 08, 2017
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Spiler
Μέγας
Εγγραφή:
17 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
2.776
Πόντοι:
3.665
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 spi366, tampalouka, mpouxos και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Δεκεμβρίου, 2017
τυπε σου αρεσει η κτηνοβασια ε?Προσκύνημα
12 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

είναι τουλάχιστον ντροπη να εκφράζεσαι ετσι για μια γυναικα που δεν εδωσε ποτε
δικαίωμα,η ολγα οπωσπηποτε δεν είναι καλλονη ουτε και νεα αλλα εχει πιστο και μεγαλο
πελατολογιο,δεν μπορει το 80 τοις εκατο των μελων του μπου να ειμαστε κτηνοβατες.
12 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δε νομίζω να αναφέρθηκα σε ζώα τύπε, αλλά σε ανθρώπους, οπότε θεωρώ τουλάχιστον άκομψο το χαρακτηρισμό σου.
12 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Λατρεύω να μαι ζώο. Ευχαριστώ για τον τιμητικο ( πραγματικά) χαρακτηρισμό!
Yours Sincerely.
12 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Olga ΚουλΚαπέλοΠροσκύνημα
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5