Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 158 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επιστρέφοντας από στριπ μαζί με φίλους, όντας όλοι καυλωμένοι, θεωρήσαμε αναγκαίο να σβήσουμε την κάψα μας σε κοπέλες του Μεταξουργείου... Μεγάλο χαμόγελο

Επισκεφτήκαμε αρκετούς οίκους προκειμένου ο καθένας μας να κάνει την επιλογή του...

Εγώ εισήλθα τυχαία στο Ιάσωνος 44 δεξιά για να δώ ποια παίζει. Η τσατσα μου παρουσίασε την Ρωξάνα, μια καινούργια όμορφη γυφτούλα, αρκετά μελαχρινή με ωραίο πρόσωπο και σώμα, Έρωτας την οποία θεώρησα καλή περίπτωση για την 3η βάρδια στο μετάξι και δεδομένου ότι δεν είχα πολύ χρόνο για ψάξιμο, της έδωσα το κόκκινο εισητήριο...

Μόλις η κοπέλα εισήλθε στο δωμάτιο πάει να βγάλει το προφυλακτικό. Απλώνω το χέρι μου για να της το πάρω και τότε αστραπιαία αυτή ξετυλίγει πλήρως το προφυλακτικό και μου το δίνει για να το περάσω σε πεσμένο ακόμη μόριο... Κεφάλι σε τοίχο!

...απορώ σε αυτό το μετάξι που δεν υπάρχει κάποιος να δείξει στα κορίτσια πώς μπαίνει ένα προφυλακτικό σωστά και με ασφάλεια... Γερο-μύστης

...της λέω στα ελληνικά και αγγλικά ότι το προφυλακτικό ξετυλίγεται πάνω στο πουλί όταν αυτό σηκωθεί με το καλό...δεν καταλαβαίνει...της λέω να φέρει καινούργιο...δεν καταλαβαίνει ή κάνει πως δεν καταλαβαίνει...δεν ήθελα να τσακωθώ και να πάει χαμένο το 10άρι, οπότε της βγάζω τα ρούχα, την ξαπλώνω και αρχίζω να τη γλύφω παρά τα μη και μη... Ναι!

...επειδή μου άρεσε αρκετά, το πέος μου απέκτησε μια επαρκή στύση και τότε η ίδια μου πέρασε το προφυλακτικό όπως - όπως...

...ξεκίνησε τότε μια πίπα ακολουθώντας ευτυχώς τις οδηγίες μου, δεδομένου ότι η κοπέλα είναι καινούργια και συνεπώς άπειρη...με τη καύλα όμως που είχα είχα γίνει τούρμπο... Ναι!

...της ζήτησα πισωκολλητό και αρνήθηκε (ίσως να κατάλαβε ότι ήθελα λοκω...) Money Mouth

Πήρε θέση για ιεραποστολικό και με παρακάλεσε με μισοαγγλικά να μπω σιγά και όχι βαθιά...μου το κρατούσε με το χέρι της και έκλεινε τα πόδια για να περιορίσει τη διείσδυση...στη αρχή το πήγα σιγά αλλά μετά δεν άντεξα, της τράβηξα το χέρι, της άνοιξα τα πόδια και της το κάρφωσα στο στενό νιμου της... Μεγάλο χαμόγελο

...οι μορφασμοί και οι φωνές της με έκαναν να τελειώσω σχετικά σύντομα... Έρωτας

...αποχώρησε αφού βεβαιώθηκε ότι είχα χύσει και το προφυλακτικό ήταν ακέραιο.

Συνοψίζοντας, η Ρωξάνα είναι μια άπειρη μικρή φόλα, αλλά όχι ξεπέτα (δεν βιαζόταν). Δεν ξέρει να βάζει προφυλακτικό και μόλις το βγάλει, το ξεδιπλώνει τελείως. Δεν κάνει προκαταρκτικά, ούτε πισωκολλητό. Έχει στενό μουνάκι και της αρέσει το ιεραποστολικό!!! Ελπίζω να διδαχτεί από τους ειδικούς και να γίνει καλύτερη... Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2017
Όνομα κοπέλας
Ρωξάνα
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, alex2003, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού