Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.4 2 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Τέτοια φόλα είχα να φάω από το καλοκαίρι στο Παρίσι....Θυμός
Καλοέμαθα τόσους μήνες που το πουτανιλίκι μου πήγαινε καλά αν και μερικές φορές συνάντησα πάλι φόλες αλλά με τον τρόπο μου και τη διάθεσή μου πάντοτε έπαιρνα αυτό που ήθελα από το ραντεβού και δεν το θεωρούσα πεταμένα λεφτά...
Το σημερινό όμως δεν γύριζε με τίποτα...Money Mouth
Αν στην κοπέλα δεν της αρέσει αυτό που κάνει δεν μπορείς να το γυρίσεις με τίποτα, όσο και αν προσπαθείς, όσο καλή διάθεση και να έχεις....
Πάμε στην εμφάνιση. Ένα καθημερινό κοριτσάκι, όπως το βλέπετε στις φωτογραφίες. Λεπτό κορμί με μικρό στήθος. Προσωπάκι συμπαθητικό, μέχρι τουλάχιστον να δείξει τα δοντάκια της...Money Mouth Κωλαράκι μικρό με λίγους ραγάδες...Ένα τατουάζ με τη λέξη family στο αριστερό της χέρι.

Γιατί κάθησες ρε μαλάκα; Είχα μια πολύ άσχημη και δύσκολη εβδομάδα και έπρεπε να ξεδώσω κάπου. Όπως πάντα ήθελα κάτι καινούριο και όχι κάποια κοπέλα που έχω δοκιμάσει. Το απέναντι γραφείο πάλι από το πάνω ράφι μας έφερε προϊόν ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία (α ρε Καρέλια τί τράβηξες και συ....)οπότε πήγα στη μικρή.
Αγγλικά όχι 0 αλλά 0,1...μη την αδικήσω.
21 χροννών από την Καλαμπάκα, τί νομίζατε ότι θα μου έλεγε, από τη Μόσχα θα ήταν και αυτή;Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Και το κερασάκι στην τούρτα, είναι και μαμά...Ναι!Ναι!Ναι!
Τί να περιγράψω, διάθεση για sex; 0.
Φιλί; Ναι φιλούσε, αναγκαστικά, για να μη σηκωθώ να φύγω....
Πίπα; Στον πρώτο γύρο ούτε 2 λεπτά με το ρολόι, και σταμάτησε για να βάλει προφυλακτικό για να πηδηχτούμε....Πού νομίζεις ότι είμαστε μωρη; Θα χτυπήσει η τσατσά στο δεκάλεπτο για να φύγω; Σκάσε και ρούφα. Το μικροσκοπικό στοματάκι της το πάλαιψε, αλλά το δόντι δεν το αποφύγαμε. Η θέα μόνο στον καθρεύτη να ρουφάει επέφερε και τη στύση για να συνεχίσουμε.

Γκρίνιαξε και για τα προφυλακτικά μου....Στα διάλα μωρη κάμπια, 20 χροννών σου έσπειραν παιδί και θα μου κάνεις και μαθήματα για την προφύλαξη στο sex. Ή μήπως το ήθελες το παιδί και το έκανες;Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Διαδικαστικό πρώτο μπαλάκι όπου η νεαρά δεν το πάλευε με τίποτα, συνέχεια να αλλάζει στάσεις και να μιλάει ακατάπαυστα στη γλώσσα της ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ότι δεν καταλαβαίνω τί έλεγε επειδή έκανα τον ανήξερο...
Γενική συμβουλή προς τους χύστες, όταν δεν ξέρετε κάποιον που έχετε απένταντί σας να μην υποθέτετε ότι είστε ασφαλείς να λέτε ότι θέλετε, να ειρωνεύεστε και να κοροϊδεύτε νομίζοντας ότι ο άλλος δεν σας καταλαβαίνει. Κατάλαβες νεαρα;

Κάθησα για δεύτερο γύρο μόνο και μόνο για να την κάνω να δουλέψει τα λεφτά που θα της έδινα. Δεν είχα καμμία διάθεση να μαλώσω και να φύγω στο μισάωρο. Αφού δεν έφυγα στην αρχή θα καθόμουν ως το τέλος....
Αφού την έβαλα να με σηκώσει πάλι με πίπα την έβαλα κάτω και την ψόφησα στη πήδημα. Με σταμάτησε σε κάποια αλλαγή στάσης και μου ζήτησε να αλλάξω προφυλακτικό γιατί δεν έννοιωθε άνετα...μάλλον κατάλαβε το σατανικό μου σχέδιο να της σπείρω άλλο ένα παιδί έτσι επειδή είμαι μισογύνης και τις φθονώ όλες και θέλω να τους κάνω κακό...ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
Εμένα στ'αρχίδια μου που μου πέρασε πάλι χαλυβοσακούλα durex....είχα σκοπό να τη ξεμουνιάσω και θα με βοηθούσε να κρατηθώ παραπάνω. Καθόλη τη διάρκεια πάλι το στόμα της δεν έκλεισε, έλεγε ότι ότι έλεγε με την πεποίθηση ότι εγώ ο μπούφος δεν καταλάβαινα τίποτα....
Ακολούθησε ένα τέταρτο ιππασίας όπου τα είδε όλα και ταυτόχρονα έβαζε και χέρι στ'αρχίδια για να με κάνει να τελειώσω.
Πιό πολύ με εκνεύριζε όμως και την κοπανούσα πιό δυνατά...Θα τα δουλεύετε ρε τα λεφτά, τέλος.Θυμός
Το πως κατάφερα και ξεροέχυσα...άντε λέω να σταματήσω και να φύγω.

Δεν κάνει για τη δουλειά το κοριτσάκι, τουλάχιστον για αυτό το επίπεδο. Σε ένα μπουρδελάκι θα ήταν πιό πολύ στο στοιχείο της. Τα λεφτά πεταμένα, ούτε για τα μισά δεν κάνει. Και όσοι πήγατε πριν από μένα είστε μαλάκες που δεν τα γράψατε. Να μη λυπάστε καμμία. Όπως μου έχει πει και ο Yorkie δεν το αξίζει καμμία, στο τέλος τα λεφτά μας τα παίρνουνε, οπότε δεν τους χρωστάμε και τίποτα....

Δεν με πείραξε τόσο η φόλα, όλα στο πρόγραμμα είναι, ειδικά αφού δεν έφυγα από την αρχή. Αλλά η κουτοπονηριά με πειράζει κύριοι του γραφείου. Μη μου πείτε ότι δεν σας έκανε κανείς παράπονο. Δεν ήσασταν σήμερα και πολύ ανυπόμονοι να μάθετε πως πέρασα, όπως κάθε φορά, το ξέρατε πριν καν φτάσω στο ξενοδοχείο τί θα γίνει....Όσο για το τί έλεγε η νεαρά και χασκογελούσε μόνη της, δεν θα τα εξιστορήσω. Δεν θα γίνει κανείς σοφότερος αν μάθει ότι εγώ είμαι κοντός ή ψηλός, χοντρός ή σωματαράς και ότι άλλο βάλετε στο νου σας....

Καλά βόλια σε όλουςΝαι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
179
Likes:
23.694
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LITHOS 77, old boy, Tetsuo και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Δεκεμβρίου, 2017
μπραβο που εβαλες κριτικη αλλα παλι μονο εσυ βαζεις και 2-3 ακομα.
γαμημενοι ελληνες.
11 Δεκεμβρίου, 2017
Ξέρεις τη διάλεκτο της Καλαμπάκας ρε θηρίο;;; Ναι!Ναι!Ναι!
11 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να ακούω μόνο αρκετά. Ανάγνωση, γραφή και ομιλία γιόκ.Κουλ
11 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εσύ δεν είσαι Έλληνας δηλαδή;
11 Δεκεμβρίου, 2017
Ηταν να την παρω την επομενη μερα,μετα διαβασα το δικο σου και το ακυρωσα.Σε πιστευω οτι μπορει να εκανε ετσι.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5