Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 100 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατάθεση το βραδάκι στον εν λόγω οίκο στην Κύπρια κατά τα λεγόμενά της Μόνικας. Να πω την αλήθεια σε αυτό το τσαρδί είχα δει στις τσάρκες μου 2 αδύνατες ομορφούλες κοπέλες που μέσα στο δωμάτιο από λόγια συναγωνιστών κινούνται σε χαμηλά επίπεδα, οπότε απλά μπήκα μέσα για να δω και στη συνέχεια να πάω κάπου αλλούΓλώσσα. Στο σαλόνι ήταν 2 πάκι και ο ένας ήταν ντυμένος στην πένα, λες και πήγαινε για ραντεβού και η κοπέλα δωμάτιο όπως μας είπε η μαγγιόρα τσα2 που κάπνιζε και άκουγε Ρέμο... Περιμένοντας να βγει χάζευα στο κινητό, μέχρι που ανοίγει η πόρτα και βγαίνει η κοπέλα όπου τα βλέπω όλα... ψηλή (1.75 περίπου), με κωλάρα που διαγράφεται λόγω γυμνασμένου σώματος, βυζιά 2-2.5 (μπορεί και πιο πολύ), μελαχρινή και όμορφο πρόσωπο που όταν χαμογελάει μοιάζει με την Χριστίνα Σκέντζιου, ειδικά στην οδοντοστοιχία. Με λίγα λόγια μεσογειακή γυναίκα. Πρόγραμμα δεν άκουσα, γιατί την θαύμαζα μην πιστεύοντας ότι μπορώ να πάω μαζί της με 15€. Βγήκα έξω, πήγα σε μερικά σπιτάκια, αλλά είχα φάει κόλλημα και ξαναγύρισα... Ρωτάω την τσα2 για το πρόγραμμα και απαντάει απλά, λιτά και απέριττα απλό.
-Τέρμα απλό, ούτε ισπανικό;
-Όχι
-Οκ, ευχαριστώ.
Πάω Ιάσωνος, βλέπω κάποιες καλές περιπτώσεις αλλά είχα φάει κόλλημα λέμεΈρωτας. Γυρνάω πίσω, ούτε που με θυμάται η τσα2 και αρχίζει το ποίημα... την σταματώ λέγοντας:
-Θα μπω.
-Ναι, αλλά είναι 15€
-Το ξέρω
-Πώς;
-Είχα περάσει πριν 10 λεπτά και μου το είπες.
-Α ναι;Κεφάλι σε τοίχο!
-Ναι
-Οκ
Η κοπέλα είχε δωμάτιο, την περίμενα ελπίζοντας να μην είναι κομοδίνο και να χρειαστεί να πάω στην Ζάνα να με στραγγίξειMoney Mouth
Μετά από κάποια ώρα εισέρχεται με χαμόγελο και ένα γεια όλο υποσχέσειςΚατσικογάμης.
Στην αρχή ξάπλωσε στο κρεβάτι σε πλάγια στάση λες και έκανε φωτογράφηση (υπέροχο θέαμα) και έκανε πολύ eye contact, και καλά ότι σε γουστάρει.
Πάω από πάνω της χαϊδεύοντας την στα μακριά της πόδια και τα μαλλιά και αυτή να μου τον παίζει. Σε αυτή την φάση με ρωτάει την ηλικία μου και το όνομα μου... της τα λέω και με ρωτάει:
-Εσύ πόσο με κάνεις;
-25Εμμμμ
-19
-Α ναι, φαίνεσαι έμπειρη για αυτό το είπαMoney MouthΜαλακία
-Η δουλειά αυτή σε κάνει έμπειρηΓερο-μύστης
Και μετά το μάθημα ζωής με ξαπλώνει και της λέω:
-Προκαταρκτικά κάνεις ή με τη μία τσιμπούκη;Χμμμ;
-Τί είναι προκαταρκτικά;Κεφάλι σε τοίχο!
-Ξέρεις, να σε γλύψω λίγο στα βυζιά σου και εσύ να τριφτείς λιγάκι πάνω μου για να με καυλώσεις γρηγορότερα.Money Mouth
-Α ναι κάνω.Προσκύνημα
Το να έχεις πάνω σου μία τέτοια γυναίκα είναι υπέροχο, με καύλωσε με την μία. Είχαμε έρθει κοντά, αλλά κίνηση για φιλή στο στόμα δεν έκανα, μόνο λαιμό... της λέω να το πάρει. Περνάει καπότα και κάνει ένα μέτριο τσιμπούκι, όπου δεν πηγαίνει πάνω κάτω, αλλά το βάζει μέσα βαθιά μένει για λίγο κοιτάζοντάς με παράλληλα και το βγάζει γρήγορα και ξανά το ίδιο. Ήθελα να την γαμήσω και δεν έδωσα πολύ σημασία.
-Γύρνα στα 4.
-Τόσο γρήγορα θες να τελειώσεις;
-Όχι, απλά θέλω να σε πάρω στα 4.
Γυρνάει, βάζει τζελ στο μουνί της και σε μένα. Οκ λεω, 1 το δέχομαι...
Καλό στήσιμο, με εμένα να πιστονιάζω, να της δίνω χαστουκάκια και αυτή γυρισμένη να με κοιτάει σε και να βγάζει κραυγούλες. Κάποια στιγμή φωνάζει πιο δυνατα και μου λέει σταμάτα. Ξαναβάζει τζελ και στους 2 μαςΘυμός μετά από ΜΌΛΙΣ 2 γαμημένα λεπτά.
-Πάλι έβαλες μωρό μου; (ευγενικά πάντα)
-Ναι, είμαι στενή
Ξαναμπαίνω, όπου δεν καταλαβαίνω και πολλά, Θυμός ψιλοτσαντίζομαι και δίνω πόνο με την μουνάρα να με κοιτάει βγάζωντας κραυγούλες και να προσπαθεί να αποφύγει πλήρη διείσδυσηΘυμός Αλλού αυτά, αρχίζω να γαμάω δυνατά και με τα πολλά να παίρνω τον έλεγχο. Κουράζομαι από αυτή την πάλη και της λέω για ιεραποτολικό. Μαντέψτε την επόμενή της κίνηση... ΤΖΕΛΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!.
Μπαινοβγαίνω μη καταλαβαίνοντας πολλά, αρχίζω να την γλείφω στα βυζιά της και να την φιλώ στο λαιμό μπας και νιώσω τίποτα και αυτή να με έχει αγκαλιάσει και να βγάζει καμιά κραυγή. Σταματάω σε κάποια φάση και μου λέει αν τελίωσα.
-Όχι, έρχεσαι από πάνω μου για να με τελιώσεις;
-Δεν θες να στον παίξω;
-Έλα από πάνω μου και βλέπουμε...
Ξανάβαλε το γαμημένο τζελ και στους 2Θυμός..., λέω ή τώρα ή ποτέ και την ξεκινώ να την καρφώνω με την Μόνικα να με αγκαλιάζει και να ανασαίνει στο αυτί μου. Υπό κανονικές συνθήκες θα με είχε τελειώσει αλλά ο πούτσος αντί να τριβόταν στο μουνί της έκανε πατινάζ. Σταματάω από την κούραση και μου λέει:
-Τελείωσες;Θυμός
-Όχι, έχεις βάλει πολύ τζελ μωρό και δεν μπορώΛύπη
-Σου είπα είμαι στενή.
-ΟΚ, τώρα κουνήσου εσύ, γιατί κοουράστηκα.
Λίγα πράγματα, απλά το έβαλε όλο μέσα και κουνιότανε ανασαίνοντας καυλωτικά για να με τελιώσει.
-Το χέρι σου έχει τζελ;Money Mouth
-Τι...;;; όχι
-Οκ, έλα παίξτονΜαλακία
Τον έπαιζε καλά και σε συνδυασμό με τα χουφτώματα και και το θέαμα έχυσα στην καπότα και η κοπέλα περίμενε να στραγγίξω.
-Έβαλες πολύ τζελ και δεν μπορούσα να χύσω μέσα σου.Money Mouth
-Ναι, αλλά είσουν καβλωμένος όλη την ώρα.Ναι!
-Επειδη έχεις ωραίο σώμα και είσαι και όμορφη.Έρωτας
-ΕυχαριστώΝτροπή
Είπαμε 2-3 μαλακίες ακόμη μέχρι που αποχώρησε.
Λοιπόν, τέτοιο πακέτο στο "μετάξυ", έστω και με 5€ παραπάνω δεν ξέρω. Σίγουρα 10 λεπτο μέσα με προκατ, social πριν και μετά την πράξη, δεν ανέφερε χρόνο και όταν με ρώταγε αν τελίωσα το έκανε επειδή σταμάταγα να καρφώνω, χωρίς μορφασμούς.
Στα αρνητικά το ΠΟΛΥ τζελ που χρησιμοποιεί. Θα την ξανατιμήσω, αλλά θα ήθελα να κάνει 1 από τα 2 πράγματα ή στην καλύτερη και τα 2.
1)Λιγότερο τζελ, διαφορετικά 2)τελιωτικό στο σώμα, γιατί να τραβάει μαλακία με καπότα δεν λέει.
Για μία φορά λέει.
Η τσα2 την δεν ενόχλησε, την είχε κάνει ταράτσα με το τσιγαράκι και το ραδιόφωνο + ότι δεν είχε κόσμο όταν βγήκα έξω και για αυτό μάλλον δεν ενόχλησε.
Πήγα με μετρό
Καλά γαμήσιαΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2017
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, n.smirni76, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού