Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 116 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Μαριάννα είναι ολοκαίνουρια Ρωσόφωνη κοπέλα,αδύνατη,με μαλλιά μακριά καστανόξανθά,στην ωμοπλάτη της φέρει τατού.Σαν πρόγραμμα ανακοινώθηκε το ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.Αποφάσισα να την δοκιμάσω και έμεινα ικανοποιημένος απο τις υπηρεσίες της και την συμπεριφόρα της στο δωμάτιο.
Τα δωμάτια είναι καθαρά,με διπλά κρεββάτια, το air-condition λειτουργούσε ικανοποιητικά και υπήρχε και ζεστό νερό.Η κοπέλα ήλθε στο δωμάτιο,δεν γνωρίζει Ελληνικά αλλά δεν ομιλεί και Αγγλικά.Πάντως παρόλα αυτά τα πήγαμε μια χαρά.Ευγενική κοπέλα με θετική αύρα.
Ξεκινήσαμε τα προκαταρκτικά με αγκαλιές και φιλάκια.Η κοπέλα αφαίρεσε τα εσώρουχα της και έμεινε ολόγυμνη με το λεπτό της κορμάκι.Συνεχίσαμε τα προκαταρκτικά παιχνίδια και στο κρεββάτι με την κοπέλα να γλύφει τον λαιμό μου,τις θηλές του στήθους μου και να κατεβαίνει κλιμακωτά προς τα κάτω. Σε προτροπή μου για περιποίηση των όρχεων ξεκίνησε την περιποίηση της περιοχής με γλυψιματάκια και φιλάκια.Κατόπιν εστιάστηκε στο πέος μου.Το τσιμπούκι της ήταν καλό σε γενικές γραμμές με χρήση χεριού αλλά και χωρίς χέρι κατόπιν υποδείξεως.Την έβαλα στα πλάγια έτσι ώστε να παίζω με το μουνάκι της όσο αυτή συνέχιζε την περιποίση.Το μουνάκι της ήταν στενό και αυτό το διαπίστωσα και κατά την διάρκεια του σεξ.
Την έφερα σε στάση 69 και ξεκίνησα να της ανταποδίδω και εγώ την περιποίηση στο στενό της μουνάκι.Της άρεσε της Μαριάννας και ανταπέδιδε με περισσότερη θέρμη στο πέος και στους όρχεις.
Η κοπέλα πέρασε προφυλακτικό και ξεκινήσαμε την πρώτη στάση με αυτήν απο πάνω μου.Στην στάση αυτή ανταλλάξαμε φιλιά στα οποιά ανταπέδιδε με θέρμη.Την έφερα πιο κοντά μου και άρχισα να την πηδάω με την κοπέλα να αναστενάζει απο ηδονή και να με γλύφει στον λαιμό μου. Η αίσθηση του στενού της κόλπου ήταν μοναδική,όντας 2 μέρες στην δουλειά.
Στην στάση του πισοκωλητού την γάμησα κάμποσο αλλά την είδα ότι ζοριζόταν λόγω στενότητας.
Το ίδιο και στην στάση στου ιεραποστολικού.Η κοπέλα σε αυτήν την στάση τον δεχόταν όλο μέσα της χωρίς να κλέβει αλλά από τις εκφράσεις του προσώπου της μάλλον πονούσε γιατί όπως είπα έχει στενό μουνάκι.Την πήρα πιο τρυφερά για να μην την ταλαιπωρήσω και ανταλλάξαμε και μερικά φιλιά.
Αφού την απόλαυσα ικανοποιητικά αφαίρεσα το προφυλακτικό και η κοπέλα άρχισε να γλύφει τους όρχεις,κατόπιν όταν ήμουν έτοιμος τον έδωσα στο στόμα της αδειάζοντας το φόρτιο μου ενώ η κοπέλα με περίμενε μέχρι να βγάλω και την τελευταία σταγόνα.Κατόπιν τα έφτυσε στον νιπτήρα.
Ακολούθησε λίγο ακόμα socializing με αγκαλιές και φιλάκια όσο ντυνόταν και αποχώρησε απο το δωμάτιο.
Εν κατακλείδι η Μαριάνα είναι κοπέλα με καλές υπηρεσίες,στενό μουνάκι,ευγενική και ανταποδίδει στο μέγιστο αν της φερθείς ευγενικά. Μπορώ να την προτείνω για δοκιμή μιας και οι υπηρεσίες της κινούνται σε καλά επίπεδα. Προσπαθείστε να μην την πονέσετε μιας και είναι στενή και σίγουρα θα αποζημειωθείτε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 12, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Δεκεμβρίου, 2017
Προφέσσορα είσαι έμπειρος φίλε και εμπιστεύομαι τη γνώμη σου γι' αυτό και θα τη ζητήσω.Όταν λες στενό μουνάκι, 2 μέρες στη δουλειά εννοείς ότι δεν έχει ξαναδουλέψει γενικώς σε αυτή τη δουλειά;;;
Πέρασα μια βόλτα και μου έδωσε την αίσθηση ότι ξέρει πολύ καλά τι δουλειά είναι αυτή που κάνει.Δεν την πήρα, δε μου άρεσε να πω την αλήθεια, αλλά μου ήρθε κατευθείαν και κάθισε δίπλα μου με χαμόγελο και αέρα και άνεση για να περάσω.Δεν την έκοψα για πολύ αθώα...

Μια γνώμη λέμε βέβαια μπορεί να κάνω και λάθος...!!!ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
A
alths_epi_kyrias
10 Δεκεμβρίου, 2017
Ποσων ετων θα ελεγες πως ειναι η κοπελα;
10 Δεκεμβρίου, 2017
Εύγε!
Η νύμφη ομιλεί ελληνικά;
Δ
Διαγόρας
11 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σου απάντησα στο pm.
11 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γύρω στα 27-30 την κάνω.
11 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το έχω γράψει στην κριτική.Δεν μιλά Ελληνικά.
11 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η τσατσά μου είχε πει οτι δούλευε στο εξωτερικό η κοπέλα.Άφησε το εξωτερικό για να έρθει στην πείνα;
Δ
Διαγόρας
12 Δεκεμβρίου, 2017
Πηγα και την ειδα , χτες, δεν με τρελανε εμφανησιακα...αλλα ουτε θα με χαλαγε να την γαμησο...Δεν περασα γιατι το πορνοενστικτο μου μουπε να μην μπω...ηταν βιαστικη στο σαλονι οταν βγηκε απο το δωματιο...και πριν μπει στο καμαρακι μας κοιταξε και τους 3 ανεκφραστη και ξαναμπεικε στο καμαρακι...δεν ξερω...σεβομε την γνωμη σου και πιστευω πως περασες καλα..αλλα ..
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8