Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 69 10
Sex Studio 186115
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αυτή η πουτάνα (για την FCSB ή ΦΚ Στέαουα στα αρχεία του κλΟΠΑΠ κι όχι το κορίτσι) ουκ ολίγες φορές με έχει κάψει Θυμός κι έτσι ως εθισμένος τζογαδόρος Γερο-μύστης αναζητούσα ρουμάνα κορασίδα για να βγάλω το άχτι μου Ναι!
Μόλις μπήκα στο γήπεδο, ως αφιονισμένο δεξί εξτρέμ των Κάιζερ Τσιφς Ναι! κι είδα την κοπέλα δίχως σκέψη με το ότι είναι από Ρουμανία βουρ να παίξω μπάλα....
Νεαρής ηλικίας άντε ως 25, ωραίο σωματάκι και πρόσωπο. Μακρύ μαύρο ίσιο μαλλί που μου άρεσε.....
Της βάζω ένα 7ρι με 7.5αρι εκεί, αλλά στη συμμετοχή της (έκανε προκαταρκτικά πυρφορίσματα - αγκαλίτσες χάδια που μου αρέσουν - λες να με ερωτεύτηκε Έρωτας LOL) πράγμα που με ανέβασε τόσο σε ανδρικό εγωισμό αλλά κι επίθεση!

Η πιπίζα με προφύλαξη καλή μπορώ να πω, @@ρια δεν έγλυψε (αν και δεν το ζήτησα - ήμουν τσαντισμένος με τα ποδόσφαιρα) και η περίπτυξη έγινε με δύο στάσεις: το καρεκλάτο όπου ανέβηκε επάνω μου αλλά με το πρόσωπο φάτσα να τη βλέπω, με παράλληλο χούφτωμα των ωραίων βυζουνιών της Χαμόγελο

- Κάτσε πάνω στον πούτσο μου, κουμαντάρισε εσύ το ματς....
- Αααχχχχχχ.....
- Πόνεσες πορνίδιο??? Κατσικογάμης

1-0 σκορ εδώ Ναι!

Μπορώ να πω ότι το κουμανταρίζεται καλά το μαρκούτσι μέσα της. Έφαγε και 2 απαλά χαστουκάκια στα κωλομεράκια της Σπασίκλας

- Έλα να στον χώσω τώρα στα τέσσερα και να χύσω.....

Έκλεψε λίγο εκεί τέσπα εγώ την κάρφωσα κρατώντας την ελαφρώς απο τα μαλλιά για κανένα δίλεπτο.

- Χυχυχύνωωωωωωωωωω..... Γκολ μωρή, ζήτω η Αραπιά!

ήταν η τελευταία μου ατάκα! Γερο-μύστης και το ματς έληξε 2-0 υπέρ της νοτιοαφρικανικής ομάδας! Ναι!
Αν την ξαναπετύχω θα τη ρωτήσω αν δίνει κωλαράκι (BOEING δεν την ρώτησα, αλλά είπαμε που μυαλό LOL).....
O εύθυμος ως πάντα κ. Τάκης στην υποδοχή, αυτά και προσοχή με τον τζόγο παλιοκριάρια Μεγάλο χαμόγελο να μην πάτε κουβά Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 06, 2017
Όνομα κοπέλας
Ραμόνα
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, Glikoula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Δεκεμβρίου, 2017
έτσι είναι τα κουμουνιστικά ....Ναι!Ναι!Ναι!
10 Δεκεμβρίου, 2017
Ξουτ από εδώ, μη γράφεις τέτοια και θα ζηλεύει η σεξοκουκουβάγια Μεγάλο χαμόγελο αλλά δεν ξέρω τι θα κάνω με δαύτηνε.....
N
Ntountaras
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2