Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 296 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στοχευμενη καταδρομικη στο εν λογω μαγαζι το οποιο εχω τιμησει στις τελευταιες καταθεσεις μου καθως μου αρεσει ο συνδυασμος καθαρου χωρου,καλης τιμης και ευκολης προσβασης με αμαξι για παρκαρισμα.Οι γκομενες που παιζουν ειναι αρκετες για να διαλεξεις.Εγω αν και θελω καιρο να παρω την Κλεοπατρα εχτες ηταν βραδυνη βαρδια οποτε βαριομουνα να περιμενω και ετσι αρκεστηκα να παρω μια εκ των τριων διαθεσιμων της απογευματινης-Εμμυ-Ιζαμπελα-Ντιανα.Προτιμησα την πρωτη αν και δεν ειναι του στυλ μου ιδιαιτερα.Κοντο ασπρουλιαρικο ζυμαρακι με ωραιο προσωπο,ξανθια,κωλαρακι με πιασηματα,ωραιο αφρατο βυζι.Γενικα οπως ειναι στις φωτο του σαιτ αν βγαλεις το λιγο φιλτραρισμα που παιζει.Τεσπα δινω το μπλε και μπαινω στο ωραιο δωματιο.Κανω ενα ντουζακι και περιμενω την μικρη.Σε κανα 2λεπτο ηρθε.Με χαιρεταει και με ρωταει το ονομα μου ενω παραλληλα βγαζει τα εσωρουχα της και ερχεται διπλα μου.Προκατ απο πλευρας της δεν παιχτηκαν απλα ηρθε διπλα μου να κανω παιχνιδι εγω.Ετσι αρχισα να της γλυφω και να της πιπιλω τα βυζια των οποιων οι ρωγες εγιναν καγκελο και στη συνεχεια κατεβηκα προς τα κατω γλυφωντας και φιλωντας τη σε ολο το κορμι μεχρι που εφτασα στο γατακι της.Εκει της ανοιξα τα ποδια και της αρχισα το σπατουλαρισμα στο καθαρο μουνακι της με τα παχια μουνοχειλα.Αυτη εδειχνε να το απολαμβανει καθως ειχε χαλαρωσει και εβγαζε κραυγουλες ευχαριστησης(προφανως ολα αυτα φεικ αλλα απ το να ηταν κομοδινο καλυτερα καλη ηθοποιος).Στην ουσια οπως καταλαβατε προκατ της εκανα εγω Μεγάλο χαμόγελο.Αφου ειχα ερθει σε καλη στυση αφηνω την σπατουλα και της δινω το καβλι μου για γλυψιμο.Αφου ρωτησε πως θελω και ειπα χωρις καποτα το σκουπισε με μωρομαντηλο και ξεκινησε πιπα.Η πιπα καλη καθως βεντουζαριζε την πουτσα μου με τις κοκκινες χειλαρες της.Εγλυφε και το κεφαλι αλλα και αρκετα βαθεια γενικα πιπα ωραια με εναλλαγες.Μπαλακια δεν εγλυψε δεν το ζητηζα κιολας.Οταν τελειωσε το μπουκι ανεβηκε απο πανω και αρχισε να κουνιεται γρηγορα χωρις ιδιαιτερο ρυθμο χρηζει αρκετης βελτιωσης στην καβαλα,ενω εγω της εγλυφα τα βυζια.Αυτο συνεχιστηκε μεχρι να αδειασω αρκετο σπερμα μεσα στην καποτα.Τελος συνουσιας αποχαιρετισμος της μικρης ντουζακι εγω και πουλο.
Εν κατακλειδι η Εμμυ ειναι ενα κοριτσακι 19-20χρονων που δεν κανει παπαδες ισως και λογο απειριας αλλα ειναι δεκτικη στο χαμουρεμα,στο γλυψιμο κλπ και κανει και καλη πιπα.Για μια δοκιμη την εγκρινω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 08, 2017
Όνομα κοπέλας
Έμμυ
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.502
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, putaniaris89, ILIAS1339 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού