Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161555
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Με τη Μαριαλένα, έχουμε βρεθεί αρκετές φορές. Είναι από τις λίγες περιπτώσεις που ξαναβλέπω το ίδιο κορίτσι.
Θα προσπαθήσω να το εξηγήσω αυτό, γιατί ναι μεν δεν είναι top model, αλλά είναι αυτό το κάτι που θέλουμε εμείς οι αρσενικοί. Το πακέτο λοιπόν της Μαριαλένας, τα έχει όλα και πραγματικά όλα. Και όσο θυμάμαι τη πρώτη φορά που τη συνάντησα (δεν είχε πάει πολύ καλά το ραντεβού)
Φτάνει πάντα στην ώρα της και μετά τους εγκάρδιους χαιρετισμούς μπαίνει για ντουζ. Το τι γίνεται αφού βγει, δεν είναι εύκολο να το περιγράψεις. Χάνεις το μυαλό σου και σίγουρα αποκλείεται να τα γράψεις όλα.
Όσες φορές την έχω συναντήσει, ήταν πάντα ευδιάθετη, ακούραστη, πεντακάθαρη και με μόνη επιθυμία, να περάσουμε υπέροχα, πράγμα που πάντα γίνεται.
Ως προς την εμφάνιση, όλες οι φωτό που κυκλοφορούν, είναι πραγματικές και χωρίς ίχνος επεξεργασίας. Ότι βλέπεις αυτό και θα πάρεις.
Στη τελευταία συνάντηση, είχα και την τύχη να μου δείξει τη τεχνική στο στοματικό με στάση γέφυρα (από την ίδια) Το μενού είχε απ όλα τα καλά, πολύ σάλιο, πνιξίματα, δάκρυα και τους γνωστούς ήχους που ακολουθούν. Συνέχεια με κώλο και μόνο κώλο και μάλιστα χωρίς λιπαντικό. Είχε προηγηθεί βέβαια επεξεργασία από τη μεριά μου, την ώρα του δικού μου στοματικού. Η κατάθεση έγινε με πολύ δύναμη μέσα στο κώλο.
Ακολουθεί ντουζ και λίγη χαλάρωση και ο 2ος γύρος θα έχει μόνο πίπα και πάλι πίπα.
Συνοψίζοντας, θα πω ότι μια ώρα δεν φτάνει, αλλά σε δυο ώρες μπορεί να σε ξεκάνει, ειδικά εμάς τους πιο μεγάλους…
Να αναφέρω πως η κριτική αυτή είναι η δική μου άποψη για τη Μαριαλένα. Δεν είναι απαραίτητο να συμφωνείτε, όλοι κάνουμε λάθη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 07, 2017
Διάρκεια
1μιση ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
mad_max
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
4.731
Πόντοι:
22.915
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makis254, Marcus77, Ettore και 53 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Δεκεμβρίου, 2017
φιλε μονο που την βλεπω στις φωτο χυνω...για την παρτη της θα ερθω απο πατρα για να γλυψω την κωλαρα της
D
dimitrios7
09 Δεκεμβρίου, 2017
Γραψε και καμια τιμη για τους νεους. Δεν ειναι ντροπη τι δωρακι εδωσες !
09 Δεκεμβρίου, 2017
Όπως τα λες μεγαλε,τα ραντεβου μαζι της ειναι φωτιά..Πω ρε πουστη,δεν το βλεπω καλα το δώρο Χριστουγέννων ,και την συνάντησα και πρόσφατα...
09 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν έχει αλλάξει κάτι, γιαυτό και δεν το ανέφερα. 210€
09 Δεκεμβρίου, 2017
Φοβερή κριτική, τι να λέμε τώρα ...
10 Δεκεμβρίου, 2017
Ρε παιδια ενα τηλεφωνο της καποιος τοσα email εχω στειλει και τιποτα μια βοηθεια Προσκύνημα
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6