Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 321990
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η συνάντηση έλαβε χώρα πριν περίπου 20 ημέρες κατά τις 12 το μεσημέρι. Η ευγενική θυρωρός(μάλλον μετά από σεμινάριο PR, διότι παλιά ήταν όλο μούτρα) με οδήγησε σ'ένα δωμάτιο από το οποίο παρήλασε το προσωπικό. Δεν θυμάμαι ονόματα, παρά μόνο την Deby, η οποία νταρντάνα μεν, και μου αρέσουν οι νραρντάνες, αλλά παραπάνω νταρντάνα από τα γούστα μου. Τελευταία παρουσιάστηκε η Τάνια από Βουλγαρία. Είναι σχετικά μικρόσωμη , με ωραίο σώμα και ωραίο, κυρίως καβλωτικό πρόσωπο. Μετά από συνεννόση για τις υπηρεσίες πέρασα στο δωμάτιο. Μου έφερε σφραγισμένη πετσέτα και παντόφλες και βουρ για το μπάνιο. Εδώ να πώ ότι ακόμα δεν έχουν τα δωμάτια ιδιωτικά μπάνια, αλλά υπάρχει ενα η δύο κοινά για όλους. Μάλιστα την ώρα που τέλειωνα το μπάνιο, ήρθε μία που μόλις είχε τελειώσει την συνεύρεση με συναγωνιστή, και ήθελε να κάνει το ντούζ της, καθότι ήταν γεμάτη σαπουνάδες από το γιαγκούτζι. Δυστυχώς δεν ρώτησα το όνομα της, διότι ήταν πολύ ωραία. Οψόμεθα...
Λίγη ώρα μετά που γύρισα στο δωμάτιο ήρθε και η Τάνια. Μόλις μπήκε, γδύθηκε και με άρχισε σε βαθειά γλωσσόφιλα που γουστάρω πολύ. Άρχισε γενικό χαμούρεμα, με αμοιβαία γλυψίματα αλλά κάποια στιγμή την σταμάτησα διότι ήθελα το τέλος να επέλθει μετά το μασάζ. Ξάπλωσα και μου έκανε ένα αρκετά καλό μασάζ για περίπου 15 λεπτά. Όταν άρχισε το μασάζ να γίνεται πιο τολμηρό, κατάλαβα ότι ήρθε η ώρα για το κυρίως πιάτο. Γύρισα και ξαναρχίσαμε τα γλωσσόφιλα. Μετά τον πήρε στο στόμα της. όπου τον εξαφάνισε μεχρι σημείου πνιγμού και συνέχισε με φοβερό καραμέλωμα της γύρω περιοχής. Κατόπιν της είπα να έρθει πάνω μου για 69. Την έγλυφα και αυτή συνέχισε το βαθύ τσιμπούκι. Κάποια στιγμή κατέβηκε παρακάτω και συνέχισε με καραμέλωμα. Μετά και προς έκπληξη μου άρχισε να μου γλύφει τον κώλο. Έβαζε την γλώσσα βαθειά μέσα και πραγματικά ήταν το κάτι άλλο. Δεν μου το έχουν ξανακάνει κάτι τέτοιο ούτε επί πληρωμή ούτε τσάμπα. Τα είδα όλα. Που μυαλό για διεισδύσεις και παρόμοια συνηθισμένα πράγματα. Την ώρα που κατάλαβα ότι το τέλος φτάνει, την σήκωσα και της τον έδωσα στο στόμα, όπου και τελείωσα. Το πολύτιμο δε σπέρμα μου το κατάπιε.
Εν κατακλείδι, μια αξέχαστη συνάντηση, που θα επαναληφθεί πάραυτα.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Τάνια
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
134
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 flynow, Mrdickhead, doc_lin και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού