Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στοχευμένη επίσκεψη προχθές αργά το βράδυ για τη Νίκη.
Για όσους δεν την ξέρουν,είναι ξανθιά με αδύνατο σώμα,ωραίο για τα γούστα μου.
Είσοδος λοιπόν στο δωμάτιο όπου πήγαμε στο νιπτήρα και μου τον καθάρισε σχολαστικά και πολύ ερεθιστικά.
Εκεί μάλιστα στα όρθια αρχίσαμε να κάνουμε παιχνίδι με ωραίο χαμούρεμα και ρίχνοντας βαθιά και καυλωτικά γλωσσόφιλα.
Στα υπόλοιπα:
Ωραία,υγρή πίπα με φτυσίματα και πολύ καλή περιποίηση της γύρω περιοχής.
Βαθύ και πορνοσταρικό το τσιμπούκι της με καυλωτικές εναλλαγές στον ρυθμό και με ωραία παιχνιδιάρικα κοιτάγματα στα μάτια.
Μια και είχα πάει αποφασισμένος μόνο για κώλο,στήθηκε μπροστά μου τέλεια,καβάλησα εντελώς από πάνω της και άρχισα να μπαίνω μέσα της.
Στενότατη,έδειχνε όπως την έβλεπα απ'τον καθρέφτη,απ'τη μία να πονάει και απ'την άλλη να το απολαμβάνει έχοντας βάλει το χέρι της από κάτω και παίζοντας μανιασμένα το μουνί της.
Κάτι οι εκφράσεις του προσώπου της,κάτι το παίξιμό της,σεληνιάστηκα και ανέβασα ταχύτητα.
Κάπου εκεί άρχισε να βγάζει μοναδικά βογγητά καύλας ενώ την ίδια στιγμή γύριζε το κεφάλι προς το μέρος μου ψάχνοντας για γλωσσόφιλα.
Ξεκώλιασμα και γλωσσόφιλα σε τρελλό ρυθμό,μοναδική η θέα της στενής σούφρας της να τον παίρνει βαθιά μέσα,με όλα αυτά φυσικό ήταν να μην αντέξω άλλο και μετά από λίγο να τελειώσω με ανακούφιση.
Με λίγα λόγια η Νίκη είναι μια άγρια καυλόφατσα με ωραίο κορμί.
Τα δίνει όλα απ'την αρχή μέχρι το τέλος,το νοιώθει,της αρέσει και το κυριότερο θέλει να περάσεις καλά μαζί της δίχως μα και μου.
Προτείνεται ανεπιφύλακτα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 06, 2017
Όνομα κοπέλας
Νίκη
P0
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, iuakoya, company of heroes tho και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Δεκεμβρίου, 2017
Ακριβώς την ίδια μέρα αλλά εγώ το απόγευμα την είχα πάρει, και εγώ τα ίδια με εσένα θα πω, πολύ καλή!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1