Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 214731
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σημερινή επίσκεψη στο μασατζίδικο της Φραντζή 7. Άφιξη γύρω στις 1.30 μμ και η κυρία της υποδοχής μου είπε ότι έχει δύο κοπέλες, την Βερόνικα και την Μάργκο. Η Βερόνικα είχε μόλις περάσει σε δωμάτιο οπότε η μοναδική επιλογή που είχα ήταν η Μάργκο. Καστανόξανθο μιλφάκι, με ωραία βυζιά(3-άρια), μέτριο πρόσωπο και πολύ γυμνασμένο σώμα. Έχοντας διαβάσει καλές κριτικές για την κοπέλα αποφάσισα να περάσω.

Η Μάργκο με οδήγησε στο δωμάτιο και μου έδωσε σύο πετσέτες και παντόφλες καθώς και μια πορτοκαλάδα. Ντουζάκι και σε ένα 5-λεπτο η κοπέλα επέστεψε στο δωμάτιο. Μου είπε να ξαπλώσω στο κρεβάτι και άρχισε το μασάζ. Πολύ λιγομίλητη η κοπέλα σε βαθμό να ανυσηχήσω αλλά το μασάζ καλό σε όλα τα σημεία και μετά από 30 λεπτά σκέτο μασάζ, γδύθηκε τελείως και ανέβηκε πάνω μου και άρχισε να τρίβεται αισθησιακά. Κατόπιν μου ζήτησε να γυρίσω και έπιασε τον πούτσο μου και ξεκίνησε ένα βαθύ και υγρό τσιμπούκι. Την σταματάω και με πιάνει στα γλωσσόφιλα καθώς τις έχωνα δάκτυλα στη μουνάρα της. Τότε κατάλαβα ότι η γυναίνα ματατράπηκε σε ενεργό υφαίστειο και βογγούσε από την κάβλα. Στην στάση 69 τις σπατουλάρισα και τις δύο τρύπες και εκείνη γουστάριζε ιδιαίτερα το δακτύλιασμα της κωλοτρυπίδας της. Στο σέξ την πήρα ιεραποστολικά με καυτά γλωσσόφιλα και συνέχισα πισωκολλητά. Όταν αισθάνθηκα έτοιμος της τον έδωσα στο στόμα όπου τα ρούφηξε δυνατά.

Θα χαρακτήριζα την συνάντηση μου με την Μάργκο πολύ καλή. Κατά την διάρκεια του μασάζ δεν μιλάει καθόλου αλλά κατά την διάρκεια του σέξ γίνεται υφαίστειο και ευχαριστιέται κάποιος να πηδά ένα τέτοιο μιλφάκι. Κατά την διάρκεια του σέξ μου ανέφερε ότι δίνει τον κώλο της για 20 εβραίους.

Ευχαρίστως ξαναπήγαινα μαζίτης αλλά θέλω να γνωρίσω και τα υπόλοιπα κορίτσια του μαγαζιού.
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 08, 2017
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Μάργκο
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.542
Πόντοι:
8.165
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, spybat, orgy69 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού