Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 99 10
Μασατζίδικα 181639
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη στο παρον ιδρυμα.Επι της υποδοχης η ιδια η Ελενη.Υπηρχε ακομη μια θεραπευτρια η Ειρηνη την οποια ομως δεν ειδα.Τα προγραμματα,50 το μισαωρο,60 το 45λεπτο.Διαλεξα το δευτερο.Η Ελενη ειναι ενα milf με καλο προσωπο,ωραια ματια,κανονικο φυσικο στηθος και καμπυλωτο κορμι.Με οδηγησε στο δωματιο.με κερασε ενα ποτο και απεσυρθη.Εγω εκανα το μπανιο μου, ηπια το ποτο μου και επεστρεψε και η Ελενη.Ανταλλαξαμε μερικα γλωσσοφιλα και ξεκινησε το μασαζ.Αν και αυτο το κομματι δεν με πολυενδιαφερει,μπορω να πω οτι ηταν αρκετα καλο και χαλαρωτικο,πραγμα που σημαινει οτι το κατεχει.Στο τελος του μασαζ αρχισε η Ελενη να με χαιδευει αισθησιακα στη πλατη,τα ποδια και κατεληξε στα @@@@.Γυρισα και ανταλλαξαμε γλωσσοφιλα κατοπιν της πιπιλαγα το στηθος ενω εκεινη μου χαιδευε το ηδη ερεθισμενο εργαλειο μου.Υστερα πηρε το λαδι και αφου το αλλειψε αρχισε να το χαιδευει και να το παιζει με ενα πολυ αισθησιακο τροπο.Μου εγινε καγκελο.Μετα τον εβαλε μες τα στηθη της και η ισπανικη ειχε τη τιμιτικη της.Εν συνεχεια αρχισε να με φιλαει στο λαιμο,το στηθος και κατεληξε στα @@@@.Τα καραμελωσε και ειχαμε μια εναλλαγη πιπας και ισπανικης.Περασμα προφυλακτικου και sex.Ιεραποστολικο στο μασαζοκρεβατο,πισωκολητο διπλα και στον καναπε.Κατοπιν ηλθε απο πανω μου και μολις πλησιαζε το τελος,τον ξαναπηρε στο στομα.Οταν πεταχτηκαν τα ζουμια τα απλωσε στο στηθος τηςκαι συνεχισε να μου τον χαιδευει.Μετα σηκωθηκε πηγε για μπανιο οπως και εγω.Επεστεψε φιληθηκαμε και εφυγα ευχαριστημενος.Η Ελενη τιμα τα λεφτα που δινεις γιαυτο θα την ξανατιμησω και εγω.
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 05, 2017
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
17.658
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, mutsodringo, muffer35 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού