Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 59 10
Call-Girls 84709
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αγαπητοί συναγωνιστές θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας μια εμπειρία που βίωσα και πιστεύω ότι αξίζει να δοκιμάσετε.Απ’ότι καταλάβατε απ’τον τίτλο το δεύτερο αστέρι δεν περιγραφή εμένα,οπότε μιλάμε για τρίο.Τα κορίτσια που αναφέρομαι φυσικά τα έχω συναντήσει αρκετές φορές ξεχωριστά, έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος,και μου μπήκαν σκέψεις πως μπορεί να λειτουργήσουν παρέα.Μιλάω για το δίδυμο Μαριαλένα-Εύα ή Εύα-Μαριαλένα.Το δύσκολο της υπόθεσης ήταν να τεριάξουν τα τελείως αντίθετα ωράρια του καθενός για να γίνει φυσικά αυτό.Να υπενθυμίσω ότι τα κορίτσια θα βρισκόντουσαν για πρώτη φορά από κοντά και τις ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου που δεν μου έχουν χαλάσει ΠΟΤΕ χατίρι σε ότι και αν έχω ζητήσει.Το ραντεβού κανονίστηκε γνωρίζοντας μόνο ότι θα είμαστε τρία άτομα και τίποτα παραπάνω.Στη Μαριαλένα το έχω ξανακάνει και ανταποκρίθηκε θετικά αλλά είχα ενδοιασμούς για την Εύα η οποία βέβαια δεν με απογοήτευσε. Χρειαστήκαμε λίγο χρόνο για να ξεπεραστεί το πρώτο σοκ αλλά ήμουν σίγουρος ότι θα ξεπεραστεί πολύ γρήγορα.Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες γνωστές περί εμφάνισης (τα γνωρίζετε οι περισσότεροι) και λέω να ξεκινήσω από την ώρα που βρεθήκαμε και οι τρεις στο κρεβάτι.Τα κορίτσια άρχισαν να παίζουν μεταξύ τους πραγματικά και έδειχναν να το γουστάρουν πολύ.Κάπου εκεί,έχοντας αισθανθεί λίγο παραμελημένος,μπήκα στο παιχνίδι τους και το μεγάλο μου λάθος ήταν ότι προσπάθησα να τις καυλώσω περισσότερο και αφού νομίζω τα κατάφερα εκεί έχασα τη μπάλα.Έπεσαν δύο πυραυλοκίνητα πάνω μου και δεν ήξερα τι να προλάβω.Είχα 6 τρυπες μπροστά μου (οι 5 λειτουργούν μην μπερδεύεστε) και όσο και να προσπάθησα η μία τρύπα έμενε πάντα παραπονεμένη. Η συμμετοχή των κοριτσιών στην πίπα είναι για όσκαρ.Κάποια στιγμή πίστεψα ότι θα τσακωθούν για το ποια θα τον εξαφανίσει πρώτη. Αισθάνθηκα το τέλος να έρχεται και πήρα πρωτοβουλία να αλλάξουμε λίγο τις καταστάσεις και να ξεκινήσουμε τον πραγματικό αγώνα.Δεν θυμάμαι ειλικρινά σε πια τρύπα τον έβαζα αλλάζοντας συνεχώς ρυθμούς από PSE σε GFE και το αντίστροφο.Λίγο πριν το τελείωμα πέταξα το προφυλακτικό και βρέθηκα με δύο πρόθυμα στοματάκια να περιμένουν υπομονετικά. Το μόνο πρόβλημα μου ήταν αν αδίκησα κάποια από τις δύο στη μοιρασιά.Οι κοπέλες φυσικά δεν άφησαν τίποτα να πάει χαμένο και προς μεγάλη μου έκπληξη έπεσε και ένα γλωσσόφιλο μεταξύ τους με γεμάτο στόμα.Μπανάκι χαλαρό απ’όλους και ο δεύτερος γύρος ήταν ίδιος ίσως και λίγο καλύτερος με την έννοια της δικής μου καθυστέρησης. Κοριτσάρες μου σας ευχαριστώ πολύ που ικανοποιήσατε τα γούστα μου και επιφυλάσσομαι για το επόμενο.Φιλιά πολλά σε όλους και να περνάτε καλά.
Υ.Γ Για τους 40+ Μαϊων απαραίτητες προϋποθέσεις για τέτοιο ραντεβού: Καρδιογράφημα – triplex-κοπώσεως και GPS.Τα τρία πρώτα για είστε σίγουροι ότι θα βγείτε απ’το δωμάτιο και το τέταρτο ότι θα βρείτε το δρόμο για το σπίτι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
350€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
panagiotis panagiotidis
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
295
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Manost, central.6, mrtraffic και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Δεκεμβρίου, 2017
να υποθεσψ οτι αναφερεσε στην ΜARIALENA.GR , παντως λιλε μπραβο σου τα ποιο δυνατα κορίτσια διαλεξες.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1