Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 3 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ρε Πλάκα με κάνεις? όχι και Τζακπότ Κεφάλι σε τοίχο! Ρε Αλάνια τι σαύρες γαμείτε και βλέπετε τέτοια βλαχορωσίδες ως ? Αν είναι δυνατόν!!!

Θα αφήσω την κριτική στους συναγωνιστές και θα αρκεστώ στην κριτική της κορασίδος!!!

Το ραντεβού εκλείστηκε εύκολα και γρήγορα. Ανοίγει η πόρτα και μπαίνει η κοπέλα με άθλιο τζινάκι και αθλητική ενδυμασία έως το παπούτσι!!Money Mouth
Λέω δεν πειράζει σημασία έχει να παίζει καλή μπάλα!!! Μαλακία
Αδύνατη, μικροκαμωμένη, με βάψιμο αλλά τίποτα το ιδιαίτερο.
Είχα διαβάσει ότι δεν έχει στήθος, ok, αλλά δεν περίμενα ότι ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΗΘΟΣ>>> αλλά 2 Μεγάλα ΣΠΥΡΙΑ - ΡΟΓΕΣ λέγονται διαφορετικά!! Εμμμμ
Το κορμί νεανικο 19 ετών... τρομάρα μας, χαλαρό, ατσούμπαλο, άβυζο, άκωλο, άχαρο και σημεία ήδη πλαδαρότητας έως και την κοιλιά!!
Θέλει να λέγεται και μοντέλο όπως χαρακτηριστικά με ενημέρωσε κάποια στιγμή!!! Πολλές φορές έχω στείλει τέτοιες κοπέλες home, αλλά επειδή δεν είχε ίχνος πουτανιάς, ίχνος πονηριάς, αλλά αντιθέτως αρκετά ευγενικό και χαμηλών τόνων κοριτσάκι είπα να μην το αποπάρω. ΜΕΤΑΝΙΩΝΩ αλλά το έκανα!!

Καθόμαστε αγκαλίτσα και κίνηση καμία!!! Ούτε φιλί δεν έχει δώσει... Με έχει πιάσει πίσμα και λέω άσε να δούμε πόσο πλέον θα συνεχίσει το θέατρο.. και επισημένω μια ακόμη φορά... καμία πονηριά να φάει χρόνο ή να αποφύγει! απλά κάθεται, λες και είμαστε Φίλες!!και ΝΑΙ λέω φίλες γιατί με φίλο της δεν θα καθόταν έτσι και οι 2 γυμνοί αν πρωτίστως δεν είχαν ξεσκιστεί στο γαμήσι!!Ρωσίδα δηλώνει είναι μη ξεχνιόμαστε αλλά στο σεξ δεν δείχνει!!! Τέλος πάντων!

Της λέω για να δούμε τι ξέρεις για 19 ετών!! Αρχίζει να με ακουμπάει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ και σηκώνομαι να της τον δώσω στο στόμα!!
Λοιπόν κάτι έχει δει από τις τσόντες αλλά δεν το έχει μάθει ακόμη. Είναι ακόμη στη θεωρία!Το Χέρι το χρησιμοποιεί αλλά μόνο για να κρατάει κόντρα μην την σπρώξεις βαθιά και ζαλιστεί!! Είναι τόσο άσχετη, που με λίγο στοματικό σταματάει γιατί δεν μπορεί να δουλέψει αναπνοές.
Όταν δε την σπρώξεις βαθιά, πνίγεται αλλά ως ευγενική φύση, δεν διαμαρτύρεται!!

Την σταματάω και την βάζω στο κρεβάτι να την περιποιηθώ μήπως και ανεβάσουμε ρυθμούς και έρχεται η επιβεβαίωση αυτού που έπιασα κάποια στιγμή.
Από τα πιο άσχημα νινάκια που έχω δεν ποτέ μου!!! Ξεχειλωμένα χείλια μεγάλα που πρέπει να τα κάνεις στην άκρη για να ανακαλύψεις αν τελικά έχει κάπου εκεί κάτι που αξίζει. Σα να τρως ωμό πλαδαρό στρείδι! Γλώσσα

Στην πίπα δεν το έχει, ρυθμούς δεν θα ανεβάσει γιατί εγώ εκεί δεν ακουμπάω πάλι, άρα τι μας μένει να σώσω τη διάθεσή μου?
Την γυρνάω στο πλάι ώστε να της το δώσω πάλι αλλά να μην την βλέπω και να χουφτώσω λίγο κολαράκι!! Κεφάλι σε τοίχο!
Στήνεται σαν να σκάβει στην άμμο, και ξενερώνω τελείως!!
Φοράω σκουφί, την γυρνάω στα 4σερα, της μαζεύω το λιπαντικό που έχει απλώσει από ένα πλαστικό σακουλάκι στο κρεβάτι, και μπαίνω μέσα της.
Ζορίζεται λιγάκι αλλά το πήρε.. Στον καθρέφτη δεν κοιτώ γιατί πλέον είμαι μόνο για την πάρτη μου όπου μετά από κάμποση προσπάθεια απλά ολοκληρώνω στο κωλί της!!

Πάω μπάνιο, ντύνομαι και απομακρύνομαι... ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ και συνέχεια μονολογώ: Λύπη

Μην Ξαναπαίξεις ΜΑΚΑΚΑ σε τυχερά παιχνίδια και ας είναι και το "Πρωτοχρονιάτικο ΤΖΑΚ ΠΟΤ" !!!

Money Mouth

Επεξήγηση του τι εστί Χριστόψαρο:
Από τα ποιο άσχημα ψάρια, με πλακουτσωτό σώμα, μεγάλο κεφάλι, τεράστιο πτερύγιο, και χαρακτηριστική σκουρόχρωμη «δαχτυλιά» σε κάθε μεριά του.
Έτσι ακριβώς!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 06, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
ΜrKavlopoulos
Τιμημένος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
3.553
Πόντοι:
12.986
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, claimain, doc_lin και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Δεκεμβρίου, 2017
Σε όλα τα παραμύθια υπάρχει ένας δράκος
Z
z4
08 Δεκεμβρίου, 2017
Καυλόπουλε ζεις;
08 Δεκεμβρίου, 2017
Αγαπητέ φιλέ ΜrKavlopoulos κατ’ αρχήν σέβομαι την κριτική σου μια και που μόνο ότι γράφεις έχει σημασία για εμένα μια και το γράφεις για τους άλλους και όχι για την πάρτη σου.
Στην εν λόγο κριτική τώρα διαφέρει παρα σάκας από την δική μου. Εγώ προσπαθώ να είμαι αντικειμενικός και πάντα ότι γραφώ το συγκρίνω με το τι πληρώνω, άρα νομίζω με τις υπηρεσίες της Monic ένα μωρο 19 ετών, που είναι πρόσχαρη κούκλα κατ εμένα, με στενό μουνι και το ξεσκίζω για 130€ ναι τις βάζω 8,5. Αν πλήρωνα 300€ θα τις έβαζα 6 αν πλήρωνα 500€ θα τις έβαζα 4!!!
Αυτή είναι η λογική μου δεν λέω ότι τα γούστα σου και η δική σου λογική είναι λάθος, ευτυχώς έχω και τον άλλον φίλο που έγραψε την κριτική του πριν από εμένα δεν με διαψεύδει μια και συμφωνούμε σχεδον σε όλα.
Πάμε παρακάτω τώρα να βρούμε τις κορασίδες των ονείρων μας γιατί η ζωή τρέχει με τα χίλια …και πρέπει να τρέξουμε να την απολαύσουμε.
Καλές γιορτές!!
Το μαιλ μου είναι mabenstar1@yahoo.gr αν θέλεις να ανταλλάξουμε κάτι άλλο ευχαρίστως γιατί διάβασα και άλλες κριτικές σου και σέβομαι την εμπειρία σου μια και δεν ξέρω γιατί αλλά δεν μπορώ να ανταλλάσσω μνήματα μέσω τις ιστοσελίδας!!
08 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητέ Bill δεν πάει ο σχολιασμός μου στο Τζακ Ποτ αποκλειστικά στη δική σου κριτική. Ήταν θέμα έμπνευσης στην καταγραφή της δικής εμπειρίας.Φυσικά και μπορεί να διαφέρει η κρίση μας, τα γούστα μας και οι καύλες μας. Σέβομαι την κατάθεση όλων όσων γράφουν και ας διαφέρουμε σε αυτή την αποτύπωση. Η αναφορά μου σε εσένα έγινε μόνο γιατί πρέπει να προστατέψουμε το συναγωνιστικό κοινό από τις φόλες. Δεν θα σου γράψω email αλλά εκτιμώ την επιθυμία σου να επικοινωνήσουμε.
08 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και Βασιλεύω Φίλε!!! Καπέλο
08 Δεκεμβρίου, 2017
Ευχαριστούμε φίλτατε.
Αυτές οι κριτικές είναι που χρειάζονται και όχι οι διαφημιστικες.
Βέβαια ο καθένας έχει διαφορετικά γούστα και στανταρτς.
Σε άλλον αρέσουν οι χοντρες σαλόνι οι αδυνατες, με γυαλιά, μελαχρινή, ξανθές, βυζαρουδες κλπ.
Περί ορέξεως..... Πίτα
08 Δεκεμβρίου, 2017
μη χανεσαι! σε θελουμε πιο ενεργο εδω μεσα...
09 Δεκεμβρίου, 2017
τυπε, ιχθυοπωλης εισαι? Κουλ
09 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μεγάλο χαμόγελο Που το κατάλαβες? Χμμμ;
09 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σας διαβάζω φίλε μου.. και όταν πρέπει καταθέτω την άποψη μου!! Γερο-μύστης
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2