Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 6 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
κατ αρχην για να μην αδικησω την κοπελα ουτε φιλαω και πιπα μονο με προφυλακτικο...τωρα λιγοτερο ενθουσιαμος ρε παιδια...ενταξει ειναι μια εμφανισιμη κοπελα...μαλιστα ελαχιστα απεχει απο τις φωτο...αλλα...δεν ειναι εκεινη που θα σε κανει να παραμιλας..μπαινει μεσα μεγαλα ματια, καυκασιο κεφαλι..στηθος πολυ ωραιο αλλα μαζι με το πουλοβερ..μολις το εβγαλε..το πλαστικο "μυριζε"..σωμα αρκετα καλο αλλα δυσαναλογο με κεφαλι και στηθος...
στο σεξ μια βαριεστημαρα την εβγαζε αλλα μου ειπε οτι ηταν η τελευταια της μερα στην ελλαδα...για μενα δικαιολογημενη..το φαουλ ηταν το αφθονο gel ,βαζει μια πρωτου μπω..και μετα..αφου τον εφαγε..μου βαζει και μενα..στο προφυλακτικο γιατι μαλλον ηταν μεγαλυτερος..απο οτι υπολογιζε(στα φυσιολογικα ορια ειμαι)...Κεφάλι σε τοίχο! ε με τοσο gel (τι της επιασε ολες..και το βαζουν με το κιλο?)....αιντε να απολαυσεις..απο ολο το ραντεβου κρατησα την σταση στα 4 οπου στηθηκε οπως επρεπε να στηθει..και την πιπα..που τα παει μια χαρα..φυσικα ειναι απο την μοσχα..και μολις την επιασα κουβεντα...διεκρινα..μια γυναικα...στον κοσμο της(απολυτα θυληκο..αυτο)....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
953
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 artemismatsas, nikos708, mallias20 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Δεκεμβρίου, 2017
ετσι ακριβως........
08 Δεκεμβρίου, 2017
like για τη πιπα με προφυλακτικο !! (σοβαρα το γραφω)
A
artemismatsas
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2