Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 296 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εδω και καιρο ηθελα να ξαναπαω με την Κλεοπατρα και τελικα ηρθαν ετσι τα πραγματα και ξαναπηγα.
Η Κλεοπατρα εχει παχυνει λιγο και εχει ξεψαρωσει πολυ.
Ηρθε στο δωματιο την ωρα που εκανα το ντους μου και οταν βγηκα αρχισαμε να συζηταμε τα του προγραμματος. Δυστυχως εβγαλε τα παπουτσια της και παταγε στο πατωμα, οποτε η ποδολαγνεια πηγε περιπατο. Εγλυψα λιγο το πελμα αργοτερα ομως. Μολις την πλησιασα μου εδωσε ενα φιλι στο στομα, πεταχτο. Της ανεφερα οτι εχουμε ξανασυναντηθει και με κοιταξε με υφος: οκ, δεν παντρευτηκαμε κιολας - ΔΕΝ σε θυμαμαι. Διαλεξαμε στραπον και μετα αρχισα να γλυφω βυζακια. Μου περασαν κατι σκεψεις σχετικα με το αν εκανε μπανιο μετα τον προηγουμενο και σταματησα. Ανεβηκαμε στο κρεβατι, εγλυψα λιγο πελμα και χουφτωνα γαμπουλα ενω αυτη μου τον επαιζε. Μετα της ζητησα να γλυψει αρχιδια. Αρνηθηκε. Της ειπα οτι μου το ειχε κανει την αλλη φορα. Τα κοιταξε ετσι ξυρισμενα που τα εχω και αρχισε να γλυφει. Ταυτοχρονα αρχισε να μου καρφωνει ενα δαχτυλο. Το εβαζε πολυ βαθια και εκανε ωραια επαφη με τον προστατη, με ερεθιζε σε πολυ καλο σημειο. Συνεχιστηκε για λιγη ωρα αυτο, μου αρεσε. Μετα της ζητησα να με πηδηξει. Μπηκε ανετα κι αρχισε να σπρωχνει. Αρχισε να αλλαζει σταση του σωματος της και να βαζει τον δονητη με ωραιες γωνιες μεσα μου. Σε καποια φαση εφυγε το στραπ απο τη ζωνη κι αρχισε να παιζει χερατα. Αυτο εγω δεν το προτιμω και της το ειπα, οποτε τον ξαναπερασε στη ζωνη και επαιζε παλι, αλλα πιο προσεκτικα. Υστερα απο λιγο και με αυτην να με κοιταει με τις ματαρες της, εχυσα στην κοιλια της.
Λιγη κουβεντουλα μεχρι να μαζεψει και δρομο.
Η τσατσα δεν ενοχλησε καθολου.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 05, 2017
Όνομα κοπέλας
Κλεοπάτρα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.531
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, mad_max, gavelos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού