Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 168 10
Ξενοδοχεία 131770
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Χώρος (γενικά)
 
9.0
Καθαριότητα
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
10.0
Διακριτικότητα
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Προσωπικά πλέον και μετά από αρκετές επισκέψεις σε άλλα της ίδιας κατηγορίας το bill για μένα είναι στην κορυφή!Δεν θέλω να γίνομαι υπερβολικός αλλά οι συνθήκες του είναι πολύ ικανοποιητικές και έχει γίνει πλέον η πρώτη μου επιλογή για χαλάρωση....
Το πάρκινγκ του είναι άνετο,κυρίως το δεύτερο καθώς έχει και ένα μικρό...Το μεγάλο λοιπόν έχει και φύλακα τις βραδινές και μεταμεσονύκτιες ώρες.Οπότε μπορείς να αφήσεις ήσυχος το αυτοκίνητο σου στο χώρο που διαθέτει.Είσοδος διακριτική από την πίσω πλευρά...Έχει και από μπροστά αλλά για να είμαι ειλικρινής πάντα χρησιμοποιώ την πίσω είσοδο του ξενοδοχείου...Στην ρεσεψιόν όλοι οι υπάλληλοι πάρα πολύ εξυπηρετικοί και κυρίως ο κύριος Βασίλης ο οποίος είναι πάντα χαμογελαστός και εξυπηρετικότατος!Πάντα θα μου παρέχει όμορφο δωμάτιο...Ας πούμε έχω μία "αδυναμία" στον πέμπτο όροφο του κτηρίου,είναι πάρα πολύ ωραία τα δωμάτια εκεί!Έτσι λοιπόν,γνωρίζοντας πως μου αρέσει αρκετά κοιτά πάντα να πραγματοποιήσει την επιθυμία μου!
Ο χώρος όλου του ξενοδοχείου διατηρείται άψογα καθαρός καθ'ολή τη διάρκεια του εικοσιτετράωρου....Είναι πολύ σημαντικό αυτό καθώς άλλα καταστήματα της ίδιας κατηγορίας δεν είναι και τόσο τυπικά σε αυτό το βασικό κομμάτι....
Δωμάτια,ευρύχωρα και καθαρά πάντα.Πετσέτες μέσα σε νάιλον και επίσης και μπουρνούζια και για τους δύο...Πάντα στο κομοδίνο υπάρχει στη διάθεση του ζευγαριού εμφιαλωμένο νερό,ποτήρια,μπισκότακια και σοκολατάκια....Επίσης μέσα στο μπάνιο έχει αφρόλουτρο και σαπουνάκια μίας χρήσεως!
Να σημειώσω μίας και πλησιάζουμε στις γιορτές πως ο στολισμός του είναι άψογος με φωτάκια στα δεντράκια της εισόδου αλλά και όμορφο δέντρο στην ρεσεψιόν όπως επίσης και πανέμορφα λουλούδια στο χώρο,δείγμα νοικοκυροσύνης του ιδιοκτήτη!Από εμένα συγχαρητήρια στον ιδιοκτήτη για την επιμέλεια που δείχνει στο κατάστημα του,καθώς όπως προανέφερα δεν είναι όλοι έτσι,και καταστήματα τέτοιας κατηγορίας είναι πολλά εντελώς παρατημένα....

Αυτά για το bill οποίο πλέον για μένα είναι στην πρώτη επιλογή για ημιδιαμονή αλλά και διανυκτέρευση κάποια στιγμή στο μέλλον....!
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού