Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 322664
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πολλές κοπέλες στο κατάστημα, με την επιλογή να είναι δύσκολη. Τελικά επέλεξα τη Μαρία και δεν το μετάνιωσα. Αν και παρουσιάστηκε λίγο κουρασμένη στο σαλόνι, τελικά μέσα με αποζημίωσε ;)

Όπως είπα λοιπόν στην ενημέρωση, η Μαρία είναι μια νεαρή κοπέλα με πολύ γλυκό πρόσωπο. Ύψος στο 1.7, αδύνατο σώμα χωρίς ίχνος κυταρρίτιδας και ζουμερό τριάρι στήθος.

Αφού έκανα το ντουσάκι μου το κορίτσι ήρθε αμέσως. Ευχάριστη στο social. Είπαμε μια δυο μαλακίες και ξεκίνησε το μασάζ. Πέρασε από όλο το σώμα, με σχετικά γρήγορες κινήσεις. Όταν ήρθε η ώρα να κάνει την πλάτη, ανέβηκε στο κρεβάτι και με συντονισμένες κινήσεις, χωρίς να βάλει μεγάλη πίεση, κατάφερε και μου έσπασε κάτι κόμπους χαμηλά στην πλάτη. Τις μασαζοεξετάσεις τις πέρασε ;)
Αφού τελειώσαμε, πέρασε τα χέρια της με οινόπνευμα και έβγαλε τα εσώρουχα, αποκαλύπτοντας τις όμορφες ζουμερές βυζάρες της. Ξεκίνησε φιλώντας με στο στήθος, γλύφοντας αυτιά και άρχισε να κατεβαίνει προς πούτσο – αρχίδια. Δεν τον έβαλε κατευθείαν στο στόμα της, αλλά πέρασε με τη γλώσσα της ΌΛΗ τη περιοχή, πριν ξεκινήσει την πίπα που με δυσκολία κρατήθηκα να μη χύσω. Ρούφηξε την ψωλή μου χωρίς χέρια με πολλές εναλλαγές DT.

Πρώτη στάση στα 4 με τη Μαρία να κοιτάζει τον καθρεφτή και εγώ να τη γαμάω με γρήγορο ρυθμό κρατώντας την κοτσίδα της. Δεύτερη στάση ιεραποστολικό, όπου έπεσαν και τα πρώτα γλωσσόφιλα. Την ξαναγύρισα στα 4 όπου λίγο πριν τη λήξη του χρόνου έχυσα.

Καλά να περνάμε Κουλ
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Invisible Man
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
165
Likes:
5.204
Πόντοι:
21.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, okalosomulos, doc_lin και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Φεβρουαρίου, 2018
Καλησπέρα πώς μπορώ να επικοινωνήσω μαζί σου δεν με αφήνει το σύστημα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1