Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 652925
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Χθεσινό μου πέρασμα απο το κατάστημα και συγκεκριμενα στον 6ο οροφα, που εκτός απο ωραία κορίτσια, τα δωμάτια έχουν καταπληκτική θέα (βλέπεις απο ψηλά το μισό λεκανοπέδιο).
Η παρέλαση των κοριτσιών ήταν σύντομη γιατί μόλις είδα την Μόνικα, το στομάχι μου και η καρδιά μου αναστατώθηκαν Έρωτας. Τι ωραία γυνάικα που γίνεται, ρε παιδιά, αυτή η Μόνικα όσο περνάει ο καιρός! Και αυτά τα μάτια με αυτό το χαμόγελο... θεική ανάσα... Προσκύνημα
Αγκαζέ με πέρασε σε ένα δωμάτιο με καταπληκτική θέα, με κρεβάτι, μασαζοκρέβατο και ντουζιέρα. Φρεσκαρίστηκα και τη περιμενω να μπεί με αγωνία. Ερχεται, με κοιτάει με αυτές τις ματάρες λίγο λάγνα, και μπροστά μου βγάζει, ναζιάρικα, την ρόμπα της και μενει με τα εσώρουχα, και εγώ δεν χόρταινα να την βλέπω. Με πιάνει με τραβάει, με αγκαλιάζει με φιλάει και μου λέει στο αυτί "τι θές"? Τις λέω μασάζ για αρχή και μετά αυτό το καταπληκτικό μασάζ που κάνεις στον πούτσο και στον προστάτη.
Με ξαπλώνει στο μασαζοκρέβατο κλείνω τα μάτια και αρχίζει ένα μασάζ απο το κεφάλι μέχρι το πόδια. Και ερωτικό ερεθιστικό με σωστες πιέσεις και σωστό σχέδιο πτήσης. Τα χέρια της ζεστά και τρυφερά, με ζύμωσε για αρκετή ώρα.
Κάποια στιγμή άρχισε τα χάδια στα κολομέρια μου, και χαίδεψε τρυφερά τα αρχίδια μου. Αρχισα σιγά σιγά να ερεθίζομαι και η μαλαπέρδα μου δεν χώραγε απο κάτω μου. Με γυρνάει απο την άλλη, βάζει λάδι ξανά στα χέρια της και μου κάνει ένα μασάζ επάνω στον πούτσο μου. Απο κάτω μέχρι επάνω στην κορυφή. Καποια στιγμή βάζει και δάχτυλο απο κάτω σιγά σιγά και με τρελαίνει. Τρυφερό και ακρα ερεθιστικό. Προσκύνημα Με κοίταγε με ατελείωτη καύλα. Είχε καυλώσει και ή ίδια, γιατί προσεχε να μην φτάσω σε κορύφωση. Η αίσθηση ήταν τέλεια. Η πίεση που μου ακούσε με τα χέρια της κατα μήκος του κορμού του πούτσου, ήταν τέλεια, δεν υπάρχει μουνί η κολαράκι που μπορεί να σου δώσει αυτή την αίσθηση. Μονο γυνάικα με τα χέρια της με σωστό τρόπο. Μετά απο λίγο, είχα γινει τούρμπο και μια γλυκιά ζέστη είχε δημιουργηθεί στον πούτσο μου και κάπου αλλού.
Δεν άντεχα άλλο. Προφανώς ούτε και αυτή. Σηκώθηκε και κάθησε ανάσκελα στο κρέβατι, και αφού έβαλα το κράνος, μπήκα σιγά σιγά μέσα της Έρωτας.
Την συνέχεια δεν σας την αποκαλύπτω θα σας πώ μόνο ότι γυρίσαμε όλο το κρεβάτι και το δωμάτιο 3-4 φορές και όταν τελείωσα ήμουν κομμάτια, έτρεμα, και ήταν σαν να ήμουν με την γκόμενά μου.
Η λεκάνη και τα πόδια μου κομένα, μια γλυκιά θαλπωρή και κούραση σε όλο το κορμί μου.. Για άλλη μια φορά είχα καταλάβει τι σημαίνει άντρας. Και αυτό οφειλόταν στην Μόνικα.
Η Μόνικα παιδιά κακά τα ψέματα είναι και ωραία και ξέρει πως να κάνει τον άντρα να φτάσει στα άκρα του. Την ξέρω χρόνια τώρα πιά, και πάντα είναι εγγύηση. Προφανώς δεν ταιριάζει με όλους (και αυτό γιατί είναι πραγματική). Μονικα σε ευχαριτώ για την μία ώρα ζωής που μου χάρισες! Καπέλο Καπέλο
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 05, 2017
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Μέλος
Εγγραφή:
25 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
39
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, since1991, muffer35 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Δεκεμβρίου, 2017
παντρεψου την μπας και ησυχασουμε και εμεις απο αυτο το αρχιπαλτο και τους σαλιαρηδες αγαπουληδες σαν την αφεντια σου
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1