Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
συνάντηση με την Μαρία προ λίγων ημερών . Εύκολη συνεννόηση με ένα τηλεφωνάκι το ραντεβού κλείστηκε. τι να γράψω για εμφάνιση και συμπεριφορά λίγο πολύ γνωστά η κοπέλα είναι από τα δυνατά χαρτιά για τα λεφτά που παίρνει σίγουρα μουνάρα . με το που άνοιξα την πόρτα και την είδα κατάλαβα τι θα επακολοθούσε .
ψηλή ,εντυπωσιακή γυναίκα με έκφυλο πρόσωπο σίγουρα γυρίσεις να την κοιτάξεις στον δρόμο και θα λειτουργήσουν και τα δύο κεφάλια ταυτόχροναΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο .
Μέτα τις συστάσεις γδύνεται και μου λέει πάω για μπάνιο , όχι τις λέω τον θέλω στο στόμα σου όπως είσαι σκύψε ευλογημένη τι γονατίζω και αρχίζει μια πίπα ομοίας της δεν έχω συναντήσει τέτοια αίσθηση μέσα στο στόμα της δεν υπάρχει ότι πρόβλημα και έχεις εκείνη την ώρα το ξεχνάς ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία δεν υπάρχει σκέψη στο μυαλό .
Πως απολαμβάνεις ένα γλυκό και διεγείρονται όλα τα εγκεφαλικά κύτταρα έτσι και με την πίπα της Μαρίας , που κατέληξε σε ένα τρελό muth-fuck όπου κυριολεκτικά τέτοιο στόμα με τέτοιο βάθος λες και γαμάς μουνί με αίσθηση πίπας .
Κατάθεση μέσα στο στόμα της όπου πραγματικά δεν άφησε σταγόνα χαμένη και πήγε στο μπάνιο διακριτικά να τα φτύσει και να κάνει το μπάνιο που δεν την άφησα πριν και να ξεζαλιστώ και εγώ .
Κάτσαμε για κουβεντούλα συζήτηση περί ανέμων και υδάτων μέχρι να γεμίσω μπαταρίες αν και με την Μαρία δεν αργείς να φορτίσεις και πάρα πολύ .
Έναρξη β γύρου με πίπα από μεριάς , πέρασμα σκούφου και ανάβαση από πάνω μου για να παίζω με τα βυζιά της και της τεράστιες ρώγες της όπου δεν τις έβγαλα λεπτό από το στόμα μου ,
εναλλαγή στήσιμο στα 4 απίστευτη θέα και μόλις κατάλαβα το τέλος βγάλσιμο σκούφου και κατάθεση στο στόμα της πάλι , όπου πήγε στο μπάνιο διακριτικά να τα φτύσει .
Παρ όλο το ρεσιτάλ πηδήματος ένιωθα ένα κενό γιατί για να χορτάσεις την Μαρία και να χορτάσει και αυτή μου έβγαλε την αίσθηση ότι πρέπει να έχεις εννέα πούτσες και ένα δάχτυλο αυτή την αίσθηση μου βγάζει δεν είναι για αγαπούλες και gfe είναι μια μηχανή του sex που απολαμβάνει αυτό που κάνει .
Συμπέρασμα ότι καλύτερο για τα λεφτά της και σίγουρα θα την ξανά τιμήσω ....



Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
87
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vlaxos57, sweeper, kalamata και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Δεκεμβρίου, 2017
Φιλε συναγωνιστη ενα τηλεφωνο που μπορουμε να βρουμε? Ευχαριστω εκ των προτερων!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1