Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 16 10
Ξενοδοχεία 24553
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεφτηκα το εν λογω οτελ παρεα με ομορφο πιπινακι..Μπαινοντας στην εισοδο ειδα ενα εσωτερικο χωρο με πανεμορφη αρχιτεκτονικη, πολυ καθαρο και γενικα μου εκανε καλα εντυπωση..Η ρεσεψιον ηταν αριστερα πιο χαμηλα επρεπε να κατεβω 3-4 σκαλακια..Η καπως ψυχρη πλην ομως διακριτικη ρεσεψιονιστ μου εδωσε το κλειδι και κατευθνθηκαμε για το δωματιο..Μολις ανοιξα την πορτα ειδα ενα ψηλοταβανο και αρκετα ευρυχωρο δωματιο, καθαρο, με ενα διπλο κρεβατι στην μεση, μια μεγαλη τηλεοραση 32 ιντσων, επιδαπεδιο κλιματισμο ο οποιος εκανε φουρνο το δωματιο! Παρατηρησα οτι στο παραθυρο δεν ειχε παντζουρια μονο κουρτινες αλλα ηταν χοντρες αδιαφανεις οποτε δεν υπηρχε προβλημα..Το μπανιο πολυ μεγαλο και καθαρο, τα σεντονια πεντακαθαρα, και το κρεβατι γερο χωρις τριξιματα κλπ..Πετσετες ειχε 2 ασφραγιστες αλλα φαινονταν πολυ καθαρες, παντοφλες δεν ειδα να εχει, οσον αφορα την ηχομονωση δεν ακουγαμε τπτ αλλα δεν ξερω κιολας αν στα διπλα δωματια υπηρχαν ενοικοι..Η εκπληξη ηρθε στο τελος οπου μου ζητησαν μονο 15 ευρω για 2 ωριτσες που εμεινα με την μικρη μεσα..Μιλαμε δλδ για VFM περιπτωση..γενικα το οτελ ειναι πραγματικο στολιδι με την ομορφη αρχιτεκτονικη του μεσα στην ασχημια της περιοχης! Πολυ μεγαλο προβλημα το παρκαρισμα αφου δυστυχως δεν διαθετει παρκινγκ το οτελ.. Αν δεν σας πειραζει αυτο, τοτε το συστηνω ανεπιφυλακτα για οσους θελουν να περασουν 2 ωρες με την κοπελα τους και να μην πληρωοσουν πολλα λεφτα..Διακριτικοτητα οχι και τοσο καλη εχει πολυ κινηση η περιοχη..Αυτα τυποι, ευχομαι να περνατε καλα και να εχετε υγεια! Καπέλο
L
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makis254, ZeroTolerance, jimy.m. και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού