Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κατά τη διάρκεια μιας καταδρομικής στην Ιάσωνος προσπαθώντας να αποφύγω τα πρεζόνια που χτυπούσαν ενέσεις ενώ οι Αφρικανοί έμποροι του λευκού θανάτου περίμεναν τα υποψήφια θύματα τους στις διπλανές γωνίες, στάθηκα τυχερός καθώς έπεσα σε μια γνώριμη από παλιά.
Η Ελένη είναι μια χαμογελαστή, ευδιάθετη, ευγενική και όμορφη κοπέλα.
Μελαχρινή με μακριά μαλλιά, ύψος 1,70 - 1,75 (ψηλότερη με τα πορνοπάπουτσά της).
Ωραίο σώμα με όμορφο παράστημα και αγέρωχο περπάτημα, 2,5 βυζί με μεγάλες θηλές(ελάχιστα χαλαρό) Piercing στον αφαλό, και tattoo στον αυχένα που γράφει λατινικά ΕNISA. Απαλή επιδερμίδα, πεντακάθαρη και γαμεύσιμη με όλη τη σημασία της λέξης.
Πέρασμα σε μεγάλο και καθαρό δωμάτιο με καθρέφτη στον τοίχο, τοποθετημένο όμως χαμηλά που μπορείς να βλέπεις μόνο ξαπλωμένος.
Στα του αγώνα : φιλιά από το μωρό στα αυτιά, στο λαιμό, στο στήθος και χάδια. Μόλις επήλθε ανόρθωση προφυλακτικό και μια απίστευτα ηδονική πίπα. Χαλαρή με παιχνίδι της γλώσσας στη βάλανο, ρούφηγμα χωρίς δόντι κι εγώ να χαζεύω μια την καυλοφατσά της να με τσιμπουκώνει και μια την κωλάρα της τουρλωμένη στον καθρέφτη Γλώσσα
Χάιδευα κώλο, στήθος, σώμα, ό'τι προλάβαινα.
1η στάση ιεραποστολικά με την Ελένη να μου δίνει το μουνί στο πιάτο, σηκώνοντας τα πόδια της μέχρι το κεφάλι. (έχει ωραίο μουνί με ελαφρώς μεγάλα μουνόχειλα)
Ωραίο γαμήσι με πολύ καλή αίσθηση μέσα της (δεν είχε βάλει λιπαντικό)
Αν ήταν το πρώτο γαμήσι της ημέρας θα είχα χύσει βλέποντας το όμορφο μουτράκι της, με κλειστά μάτια να δαγκώνει τα χείλη της.
2η στάση πισωκολητό Κατσικογάμης κρατώντας την από τη μέση γερά και γαμώντας την με δυνατές γαμιές για 2-3 λεπτά. Απίθανος κώλος, απίστευτη εικόνα να χώνω τον πούτσο μου σε αυτή τη γυναικάρα.
Όταν τελείωσα και μετά τις αμοιβαίες φιλοφρονήσεις η Ελένη πάντα ευδιάθετη χαιρέτησε και αποχώρησε όπως ήρθε : με το χαμόγελο στα χείλη.
Γερο-μύστης Συμπερασματικά η Ελένη κατά τη γνώμη μου πρόκειται για περίπτωση value for money, όμορφη, με ωραίο σώμα, (στουντιοκόριτσο), που αποτελεί μαζί με λίγες ακόμα, μία όαση στο Μετάξι.
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελένη
ermis68
Μέλος
Εγγραφή:
12 Απρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
83
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, FAT BASTARD, vanos και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού