Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 4 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η 5η μου φορα σε εσκορτ και 2η σε τρανς. Μεχρι τωρα μαλλον ημουν τυχερος και δεν ειχα σκεφτει να γραψω ποτε κριτικη. Η συννεοηση μαζι της ευκολη..μεσω καποιας αλλης.. μου λεει για 1 ωρα 150 για μιση 100.. λεω 1 ωρα χαλαλι φαινοταν απιστευτη απο της φωτος. Οντως απιστευτα ομορφη και κορμαρα..απο αγγλικα σχεδον τιποτα.. ηταν αβαφη τελειως αρα και η διαφορα με τις φωτος εμφανης. Στην σνεχεια δηλωσε μονο ενεργητικη ειπα οκ..δεν αφηνε φιλια και με το ζορι μου επιασε τον πουτσο και για πιπα ουτε καν.. δεν καυλωσε τερμα σιγουρα..να σημειωσω οτι ειμαι νεος και αντικειμενικα εμφανισιμος και σε οσες εσκορτ ειχα παει τους αρεσα σε σχεση με τον μεσο ορο.. και την ρωτησα αφου σταματησε το βαρετο γαμησι.. δεν σου αρεσω καθολου?..μου λεει νοοου μου λεει κατι στα βραζιλιανικα και παιρνει το κινητο και μου εδειχνε τον αρραβωνιαστικο της.. μου εξηγησε οτι κανει μονο σεξ και οχι φιλια και τετοια γιατι ειναι ερωτευμενη.. δεν πιστευα αυτα που ακουγα.. αυτα στο 20λεπτο.. της ειπα για τα λεφτα και μου απαντησε κατι ακαταλαβιστικο αλλα αρνητικα.. σηκωθηκα και εφυγα.. οτι χειροτερο μακρυα παιδια..δεν αξιζει να χασεις την ψυχραιμια σου ακομα και για 150..
Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 06, 2017
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
18
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lycienr, ΦΑΚΙΡΗΣ, Carlo.Kneels και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού