Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αφού περιόδευσα για πολλές μέρες μπουρδελότσαρκα και δοκιμές σε διάφορες με τον φίλο μου τον πορνομετανάστη, κουράστηκα και τώρα που επέστρεψε πίσω έμεινα μόνος να γυρίσω και να πάρω τις πόλοιπες που δεν δοκίμασα ακόμη.
Ετσι και σήμερα μεσημέρι 3 ανέβηκα τα σκαλάκια εδω στον πρώτο όροφο, η Ολγα είναι μια γλυκύτατη μοιάζει 27 ετών κανονική σε μέγεθος περίπου στο 1.65 με μαλί κάπως μακρύ πρός το ξανθό και πιασμένο πίσω, στο σαλόνι βγαίνει πάντα χωρίς σουτιέν μιας και έχει ένα πάρα πολύ ωραίο στήθος φυσικό ελαφρά κρεμαστό όσο πρέπει και κάπως μεγάλο όχι πάρα πολύ, τόσο ώστε να σε κάνει να το θες αμέσως...Έρωταςεχει και ένα μεγάλο τατουάζ στα πλευρά δεξιά στο ύψος της μέσης της.
Πέρασα και κατόπιν ήρθε, φοράει και γυαλάκια Σπασίκλαςπου της πάνε πάρα πολύ, εξ ου και ο τίτλος που δίνω εδω.
Κάθισε δίπλα στο κρεβάτι, πολύ ομιλιτική, λέγαμε για μερικούς που νομίζουν οτι έχει σιλικόνη στήθος και πως δεν ξέρουν, καθ όσον της σιλικόνης κάνει μπάμ, και είναι και τσίτα χωρίς να κρεμάει καθόλου, τέλος πάντων, προφυλάκτικό λίγη πίπα που άρχισε να γίνεται πολύ βαθιά όσο πήγαινε, το ρούφηξε όλο μέχρι τη βάση, δεν είχε βγάλει το μαύρο κυλοτάκι κατά τη διάρκεια αλλά εγω την χάιδευα πάνω απο αυστό στο μουνάκι, και φυσικά στις βυζάρες, που πρέπει να επισημαίνω οτι η ρόγα ειδικά στη μια είχε καυλώσει !. με ρώτησε πως θέλω και είπα πισωκολητό, σηκώθηκε λίγο και αφαίρεσε το κυλωτάκι, και ενω τον έβαλα Κατσικογάμηςάρχισε να κοιτάει στον καθρέπτη και να λεει αρκετά ωραία πράγματα όπως βάλτο στο ζεστό μου, χώς τον πιο βαθειά κλπ, βογητά, τα οποία ήταν αρκετά αληθοφανή, στην αρχή ήταν λίγο χαλαρή, αλλά όσο έσπρωχνα άρχισε να σφίγει και να έχει καλή αίσθηση, της έδωσα σφαλιαρίτσες απαλά, και άρχισα να την σπρώχνω απο το κωλαράκι όπως την γράπωνα βίαια πάνω μου, όταν κατάλαβε οτι θα έχυνα και της το είπα έκανε φανταστικό παιχνίδι με το κωλαράκι της για να δείξει οτι θέλει να δώσει ευχαρίστηση. Συνολικά πέρασα υπέροχα μαζί της αν εξαιρέσουμε το απλό πρόγραμμα θα δούμε οτι η κοπέλα έχει αυτό το κάτι άλλο που συμετέχει λες και είναι πραγματικό γκομενάκι σου, χωρίς να γίνεται υπερβολική, βέβαια εδω θα επισημάνω οτι έπαιξα και εγω αρκετό ρόλο σε αυτό καθ ότι πήγα με το ωραίο μου άρωμα, και με έξτρα χαμόγελο, οι πιο πολλές κοπέλες όταν σε δούνε καθαρό και ευγενικό συνήθως αν δεν είναι καριόλες σε περιποιούνται πιο καλά, αυτό σαν συμβουλή πρός τους νεότερους του είδους μας του μπουρδελιάρη. Της έδωσα φιλάκι πεταχτό στο μάγουλο προς το στόμα και την ρώτησα πότε είναι, λεει κάθε μέρα 9 με 5 εκτός Κυριακής, εγω πάντως θα την ξαναπάρω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 05, 2017
Όνομα κοπέλας
Όλγα
spirolondon
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
533
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, παλαιμαχος, sexdreamer και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού