Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 99 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
η γνωρημια μου με την δαφνη ξεκινησε 3-4 χρονια πισω απο τοτε μεχρι τωρα υπηρξαν αλλες δυο συνεβρεσης συν την σημερινη η' μαλλον χθεσινοβραδυνη!!!!
ξεκινοντας θα ηθελα να αναφερθω στην εμφανιση της κοπελας η οποια μιας και δεν ειναι μικρη σε ηλικια εχει ενα κορμι ακριβως στα δικα μου τα γουστα ....σφιχτο ειναι απο αυτα τα ατομα που δεν πρεπει να εχουν γυμνανστει ποτε αλλα το σωμα τους ειναι τελοιο...με πλαστικο βυζι τελοιας επεμβασεως και ρογας που αντιδρα και μεγαλωνει παρα πολυ,εκπληκτικα μακρυα ποδια υπεροχα δαχτυλα και τρομερο δερμα καθως και απιθανο κωλο.Για να ειμαι και απολυτα σωστος ομως το προσωπο δεν ειναι αναλογο του σωματος ειναι μια ομορφη γυναικα αδιαμφησβητητα αλλα σε καμια περιπτωση δεν συγκρινεται με το κορμι αλωστε γουστα ειναι αυτα!στις προηγουμενες συνεβρεσης μου ηταν ξανθια καθως και στις φωτο αλλα τωρα ειχε κανει σοκολατι τα μαλλια της οπου νομιζω της πηγαιναν καλυτερα!!!
Αφου τελοιωσα τα βασικα ....παρκαρω απο κατω μιας και ειχε χωρο απλετο στης 4 το πρωι ανεβαινω τα σκαλια μπαινω μεσα και με υποδεχεται μια κοπελα οπου μου παρουσιαζει την δαφνη....εδω να σταθω στην κοπελα της υποδοχης οπου πιο γλυκια χαμογελαστη κοπελα δεν εχω ξαναδει στην μπουρδελοκαριερα μου αψογη και ευγενικοτατη σε ολα της!!!
φυσικα και με το που βλεπω την δαφνη πληρωνω το 70αρι μου και μπαινω στο δωματιο μετα πο λιγο και με τον γνωστο ελαφισιο περπατημα ερχεται και αυτη την γδυνω ηρεμα αυτη αρχιζει να με φιλαει στο λαιμο καθομενη στα γονατα και εγω αφερω τα εσωρουχα και αρχιζω να γλυφω απο το κεφαλι και σιγα σιγα καθως την εχω ξαπλωσει φτανω μεχρι τα δαχτυλα....ολα τα περασα βυζια κοιλια μπουτια γαμπες αστραγαλους δαχτυλα και πισω οπου ξεκινησα να γλυφω με τον δικο μου τροπο τα υπεροχα μουνοχειλα της(ο τροπος που γλυφω ειναι λιγο ιδιαιτερος ετσι καποιες κοπελες τρελαινονται καποιες παλι δεν αντεχουν απο τον πονο)γνωριζω φυσικα οτι η δαφνη απο τις προηγουμενες φορες οτι μενει εκπληκτη στην αρχη και μετα το απολαμβανει για οση ωρα θελω φυσικα και μετα ητανε η σειρα της να με ευχαριστησει με μια πολυ καλη πιπα.στη συνεχεια μου περασε το προφυλακτικο την εστησα στα 4 μιας και εγω ημουν ορθιος την γαμησα πολυ δυνατα και την γυρισα σε κανονικη σταση μιας και ηθελα να την βλεπω να μου απανταει στις προστυχιες μου....μιλησαμε προστυχα και καυλιαρικα και οι δυο καπου εκει της απεθεσα τα χυσια μου μεσα στην καποτα μεσα στο μουνι της με μεγαλη μου χαρα....ηταν ισως το πιο παθιασμενο πορνοβραδυ της ζωης μου με μια γυναικα που οσα χρονια και να περασουν αυτη θα γινεται και καλυτερη (σαν το κρασι)...την απολαυσα οσο δεν παει και την ευχαριστηθηκα!!!!ΣΤΟ ΕΠΑΝΗΔΕΙΝ ΑΛΑΝΙΑ ΜΟΥ!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 04, 2017
Όνομα κοπέλας
Δάφνη
Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
93
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Qweeerty, mad_max, Eisenfaust

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού