Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 66 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πήρα τηλέφωνο το πορνίδιο από τον δρόμο που ήμουν με το αυτοκίνητο και μου είπε: €40 είναι η τιμή, στη Φυλής είναι το σπίτι μου , έλα και τώρα. Έκανα λοιπόν στροφή στο φανάρι και πήγα.
Το πορνίδιο είναι Ελληνίδα 55άρα πατημένη. Το πρόσωπο της (φουλ μακιγιαρισμένο κλπ) δεν είναι κακό για την ηλικία της και η αλήθεια είναι ότι είναι καλύτερο από ότι το περίμενα (εννοείται βέβαια καμία σχέση με τις φωτογραφίες και η βαθμολογία που βάζω είναι με βάση την ηλικία της). Το σώμα της επίσης δεν είναι κακό για την ηλικία της. Η Ελβίρα είναι μία πουτάνα της παλιάς σχολής η οποία έχει γράψει άπειρα χιλιόμετρα. Είναι κουρασμένη από τα τόσα χρόνια στην δουλειά αλλά είναι καλός χαρακτήρας, το παλεύει ακόμα και προσπαθεί καθώς χρειάζεται τα ευρώ. Στα μείον ότι είναι αρκετά πολυλογού το οποίο εμένα δεν μου αρέσει.
Από υπηρεσίες μέτρια πράγματα. Όσο και να το προσπαθεί η αλήθεια είναι ότι μετά από τόσα χρόνια στο κουρμπέτι ο αυτόματος μπαίνει από μόνος του όσο καλή διάθεση και να έχει κανείς. Ναι μεν κάνει ότι της λες και παίρνει και πρωτοβουλίες αλλά όλα φουλ διεκπεραιωτικά. Επίσης και το όλο της στυλ, ο τρόπος που τον παίρνει κλπ είναι όλα βγαλμένα από τα τέλη της δεκαετίας του 80.
Ο χώρος της ταιριάζει με το στυλ της και είναι ψιλοcult φάση αν και σχετικά καθαρός. Επίπλωση και εξοπλισμός (κρεβάτι, σεντόνια λουλουδάτα, σόμπα, σαγιονάρες κλπ) επιπέδου μπουρδέλου. Σου δίνει και μία πετσέτα τυλιγμένη αλλά ασφράγιστη...
Συμπαθητική γυναίκα αλλά εγώ δεν θα την ξαναπάρω καθώς με τα λεφτά αυτά υπάρχουν πολύ καλύτερες επιλογές. Ακόμα και αν θέλει κανείς Ελληνίδα mature μπορεί να πάρει με είναι δεκαρικάκι παραπάνω την Μαντόνα πχ η οποία υπερτερεί κατά πολύ σε όλους τους τομείς ακόμα και στον χώρο που είναι.
(Ημερομηνία ενδεικτική καθώς είχα πάει πριν αρκετό καιρό)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 04, 2017
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
40€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
rozkrotalias
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
157
Likes:
1.000
Πόντοι:
5.355
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, kwstasxat, circuitboy και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιανουαρίου, 2018
Την Μαντόνα που θα την βρούμε;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1