Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Προ 10ημέρου συνάντηση με τη κοπέλα.. Ευγενική αρκετά και με θέληση αλλά για τα γούστα μου δεν... Πολύ αδύνατη πολύ χαλαρό κορμί και τελοπάντων κάτι λιγότερο από όσα περίμενα βάση όσων είχα διαβάσει..
Μιλάει όντος περίεργα και τα χείλη της είναι φουσκωμένα αλλά όχι τόσο ώστε να πεις ότι είναι χάλια..

Αποτέλεσμα .... οκ για δοκίμη αλλά όχι για ξανά ..

Καλά γαμήσια σε όλους

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
351
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, satyrus, Jonhboy και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Δεκεμβρίου, 2017
Κοίτα να δεις η κοπέλα είναι και κορμάρα και μουνάρα !!! Και ότι ότι γράφεις εδώ μέσα δεν υσχυει. Προφανώς δεν την έχεις συνάντηση. Και η κριτική σου είναι ψεύτικη. ΚαπέλοΚουλΚουλ
P
Posidonas35
05 Δεκεμβρίου, 2017
Είναι σκέτη καυλα και φυσικά VFM. Ναι!Ναι!Ναι!
05 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πες μου ενα λογο που η κριτικη του ειναι ψευτικη?
05 Δεκεμβρίου, 2017
Θα πεσουν να σε φανε φιλε μου...δεν τους αρεσει να ακουν την αληθεια,η να εχει καποιος διαφορετικη αποψη..αλλα μη μασας.
06 Δεκεμβρίου, 2017
Να σου πω εγώ τρεις λόγους. Η κοπέλα είναι ανεξάρτητη κι ο τύπος μιλάει για καλή συμπεριφορά γραφείου Κεφάλι σε τοίχο! Η κοπέλα φιλάει κανονικά κι έχει σούπερ κορμί(όλοι οι συναγωνιστές το έχουν γράψει) κι ο τύπος είδε χαλαρό κορμί και φιλιά δεν είδε. Μάλλον την κοπέλα δεν είδε. Αληθινή η κριτική; Μπααααα Καπέλο
06 Δεκεμβρίου, 2017
Προφανώς και δεν είναι απαραίτητο να συμφωνούμε όλοι με όλα.. ¨όπως επίσης ο καθένας έχει άλλα γούστα για το τι σημαίνει κορμάρα κλπ..΄εγώ έγραψα και κατέθεσα τη γνώμη μόνο και μόνο σύμφωνα με τα δικά μου γούστα..

Για αυτό άλλωστε γράφουμε εδώ.. για να λέμε τη γνώμη μας
06 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συγνώμη που που έχουμε άλλα γούστα και συγνώμη που δε συμφωνώ με σένα
06 Δεκεμβρίου, 2017
Ψεύτικη είναι η κριτική σου φίλε γιατί έγραψες συμπεριφορά γραφείου καλή. Ενώ η κοπέλα είναι ανεξάρτητη. Αυτό να ξέρεις.
P
Posidonas35
06 Δεκεμβρίου, 2017
Παιδια δεν ξερω αν απο υπερεσιες δεν σε ικανοποιησε αλλα το κορμι της ειναι και πολυ καλο και σφιχτο.Ισως ενα απο τα καλυτερα που κυκλοφορουν.Ουτε αδυνατη ειναι ουτε χαλαρη.Τωρα αμα δεν σου αρεσε στην φατσα η δεσε εφτιαξε με το σερβις δεν εχω λογο να σε αμφισβητητσω.
06 Δεκεμβρίου, 2017
Την συνάντησα και εγώ και έμεινα δυσαρεστημένος μια ξεπέτα είναι να φανταστείτε ενώ εγώ την πηδούσα αυτή έστελνε μηνύματα στο κινητό χάλια την έδιωξα...
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2