Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 17 10
FKK/Sauna Club 35906
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Ημερομηνία ενδεικτική. Συναγωνιστές μου, ο κάθε οπαδός των πορνιδίων και των μασαζοκαταστάσεων πρέπει να επισκεφτεί έστω και μια φορά ένα FKK κι εγώ του προτείνω το SHARK. Τα πράγματα είναι απλά, μπαίνεις μέσα και νιώθεις σαν τον skroutz mac duck όταν έκανε βουτιές στο θησαυροφυλάκιο του. Είναι η προσωποποιήση της λαϊκής ρήσης "ε της πουτάνας γίνεται". Άσπρες, μαύρες, κίτρινες, κόκκινες, κοντές, ψηλές μπλα μπλα μπλα.. Ακόμη και ιδιαίτερα γούστα να 'χεις, δεν μπορεί, 80 τεμάχια, κάτι θα βρεις να σφίξεις. Κουλ Η κύρια εθνικότητα είναι η Ρουμάνικη κι έπειτα Ουκρανίδες, Βουλγάρες, Πολωνέζες, Γερμανίδες, Σλοβάκες κτλ. Αυτά για εισαγωγή.

Χώρος σχετικά καθαρός, όπως και οι χώροι του hamam, jakuzi και του ΣΠΑ γενικότερα. Οι χώροι του μασάζ ήταν πεντακάθαροι. Τα δώμάτια θα μπορούσαν και καλύτερα αλλά δεν έμειναν και πολύ ώρα άδεια. Κάνεις άνετα παιχνίδι με τις περισσότερες κοπέλες και με σχεδόν όλες μπορείς να διαπραγματευτείς, εφόσον είναι περισσότερες από τους πελάτες. Είχε 4-5 top τεμάχια, οι οποίες ήταν επιλεκτικές αλλά άμα περνάει η ώρα και δεν βλέπουν φως, τα στάνταρ πέφτουν αμέσως. Γενικά όμως είναι σχεδόν όλες ανοικτές στο παιχνίδι, το μπαλαμούτι και τα πιασίματα. Οι ταρίφες υπάρχουν αλλά πάντα δημιουργούνται κι ευκαιρίες. 125€ έκλεισα το ξαθνό άγγελο που γούσταρα, με sex/cif/anal και μασαζάκι για το τέλος στην μια ώρα. Γενικά παίζει sex και πεοθυλασμός χωρίς σκουφί στα 50€ κι έπειτα ότι ζητάς πάει +50€ και στα 40 λεπτά φροντίζουν να τα έχουν κάνει όλα. Πήγαμε στο δωμάτιο της επιλογής της και ξεκινήσαμε χαλαρά. Τελικά έκανε την έκπληξη και δεν βιάστηκε καθόλου. Συνολικός χρόνος 1 ώρα και 5 λεπτά. Κάνα 45 λέπτο δώσαμε πόνο κι έπειτα μου έκανε ένα 15λεπτο μασαζάκι. Όχι κάτι ιδιαίτερο αλλά δεν έψαχνα και κάτι παραπάνω. Γενικά, αν είσαι αεράτος και καταλαβαίνουν ότι γνωρίζεις τι και πως παίζει το θέμα, είναι διαλλακτικές, αν μυριστούν νέο αίμα, θέλει προσοχή.

Από τα τρία FKK που έχω επισκεφτεί, είναι με διαφορά το καλύτερο και η λάτρες του είδους το συγκαταλέγουν στα 3 καλύτερα της Γερμανίας. Δεν έχουν κι άδικο. Εμένα το μόνο που με χάλασε ήταν που κάπνιζαν και ότι δεν προλάβαιναν οι κοπέλες να καθαρίζουν τους χώρους αρκετά γρήγορα. Σ' όλα τ' άλλα είναι πολύ μπροστά σε σχέση με ότι υπάρχει στην Ελλάδα.



Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Οκτωβρίου 10, 2017
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό

Είσοδος

Η τιμή περιλαμβάνει
  • Ποτό
  • Φαγητό

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι
Δίνουν παντόφλες;
Ναι
Τα αποδυτήρια ήταν
Αρκετά καθαρά
Oι τουαλέτες ήταν
Αρκετά καθαρές
Τα ντους ήταν
Αρκετά καθαρά
Τα δωμάτια ήταν
Όχι πολύ καθαρά
Γενικά ο χώρος ήταν
Αρκετά καθαρός

Δωμάτια

Είχαν έξτρα πετσέτες;
Ναι

Φαγητό/Ποτά

Το φαγητό ήταν
Καλό

Shows/Events

Τα Shows/Events ήταν
Μέτρια

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Συχνή (κάθε φορά έχει και διαφορετικές)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μεγάλη
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Πολύ καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Πολύ καλές
Σύνηθες κόστος γαμησιού
50
Σύνηθες κόστος BBJ (πίπα χωρίς προφυλακτικό)
50
Σύνηθες κόστος CIM (χύσιμο στο στόμα)
50
Σύνηθες κόστος A-level (πρωκτικό)
50
vasagia
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
128
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, sexaddict7, παπας βενεδικτος θ΄ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού