Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Από τις φωτογραφίες φαίνεται συμπαθητική αλλά δεν ξέρω πόσο επεξεργασία έχει γίνει, κάτι που είναι πολύ της μόδας εντούτοις έκλεισα ραντεβού γρήγορα και εύκολα.
Ανοιγω την πόρτα και βλέπω πραγματικά μια χαμογελαστή κουκλίτσα. Πολύ όμορφο πρόσωπο με ερωτικά γαλάζια μάτια με πονηρό ύφος αφήνοντας πολλά υπονοούμενα. Ύψος 1.70, ηλικία γύρω στα 25 και ωραία μακριά μαυρα μαλλιά όπως οι φωτογραφίες του γραφείου. Καθόμαστε, τα Αγγλικά της δεν είναι καθόλου καλά όπως και διακρίνω ότι η κοπέλα είναι κουμπωμενη, ντροπαλή, επιφυλακτική. Έχει ωραία σαρκωδη χείλη, πάω να την φιλήσω το φιλί της είναι παγερό αδιάφορο, λέω την πατήσαμε έπεσα σε amature φάση που δεν γουστάρει. Πηγαίνει για ντουζ εκεί λέω τουλάχιστο θα απολαύσω το ωραίο κορμί της. Είμαι ξαπλωμένος στο κρεβάτι και περιμένω το μωρό να έρθει. Βγαίνει από το ντουζ, κάθετε δίπλα μου με την τυλιγμένη πετσέτα. Αρχίζω να την γδυνω  σιγά σιγά. Έχει ωραία στήθη 2αρακια σφιχτά με ωραίες θηλές, και ωραίο λευκό δέρμα, τώρα το φιλί της είναι πιο ζεστό πιο ερωτικό, λέω γίνεται η ανατροπή. Την γδυνω ολόκληρη  εκεί το όνειρο με το σώμα που περίμενα τελείωσε. Βλέπω προκοιλες παρακοιλες, ψωμάκια, ραγάδες, δηλαδή μια άσχημη ανομοιομορφια που άλλα περιμένεις και άλλα βλέπεις που οι φωτογραφίες κρύβουν έξυπνα, κρίμα είπα. Το έργο θα παιχτεί σε χαλαρούς ρυθμούς με amature φάση όπως είπα με χρήση τζελ φυσικά όπως φυσικά και ψεύτικες φωνές.
Εν κατακλείδι το ραντεβού μαζί της δεν άξιζε αφενός για τον ντροπαλό και διστακτικο της χαρακτήρα που δεν με έκανε να νιώσω τίποτα και αφετέρου το άσχημο και ανομοιομορφο σωμα της που κρύβουν οι φωτογραφίες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
182
Likes:
18.347
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, maniouel, mad_max και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού