Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τι σημασία έχει για κάποιον εάν ένας στρογγυλογυάλης γράφει κριτική για μία κόρη, η εάν απλά χέζει; Αυτό μόνο ο καθένας το ξέρει προσωπικά για τον εαυτό του. Θυμάται εκείνο τον Ιούνη στην Ψωροκώσταινα ενώ έξω έχει -2 βαθμούς. Υπό τη συνοδεία του θείου του μετά από ποτάκι στο κέντρο ο φοιτητής απάντησε "γιατί όχι" όταν ο αιώνιος έφηβος-ροκάς του πρότεινε βόλτα στα πολύχρωμα φωτισμένα σπίτια. Όλα ήταν όπως πρέπει. Η διασταύρωση φυλής-φωκαίας μύριζε κάτουρο από χιλιόμετρα μακριά, μία μαύρη μικρή γάτα σαν να έψαχνε κάποιον, άντρες ανεξαρτήτου ηλικίας έψαχναν ένα καταφύγιο, μία αδύνατη γυναίκα που τα χτυπήματα του χρόνου ήταν εμφανή έσερνε μια σκουπιδοσακούλα και η λάμψη από τα φώτα σου θάμπωνε τα μάτια. Το μυαλό των δύο πολύ πλούσιο σε ιδέες και φαντασιώσεις. Ο μπασίστας λαχταρούσε την Αλεξάνδρα ενώ ο ψυχολόγος απλά μια ζεστή αγκαλιά..

-..ρε μαλάκα που σκατά είναι εκείνο το ρωσιδάκι η Αλεξάνδρα; μου έχει κολλήσει αυτή
-εγώ πάλι θέλω μεγάλα στητά βυζάκια να γλύψω
-για τον πούτσο είσαι

54β λοιπόν.. μωβ πόρτα, άρωμα από φθηνό αποσμητικό χώρου, χαμηλός φωτισμός με πολλά laser που σου μπαίνουν στα μάτια και κάπου πιο πέρα από ένα φθηνό στέρεο ακούγεται και ο Παντελίδης (σ.σ. γιατί του Παντελίδη του άρεσαν τα έτοιμα τσιγάρα;; γιατί δεν ήξερε να στρίβει). Μόλις βγαίνει η νεαρά βυζοδιατιθούσα διοπτροφόρα Ρουμάνα πλησιάζει με πονηρό ύφος τον σουηδό και του κάνει νόημα να της χαϊδέψει τη γλαδιόλα της. Είχε και την ανάγκη να αλλυλογυφτεί με ένα τεκνό και να το γευτεί σαν λουκουμάκι. Εννοείται πως ενέδωσε και θώπευσε τη μουνάρα της.
"Με καύλωσες είχες-δεν είχες πάμε μέσα" πήγε προς τη κουζίνα γελώντας η νεαρά.

Τινάχτηκε από τον καναπέ και παρέδωσε τα τρία κοντ'αργύρια ενώ ο αιώνιος έφηβος παραπονέθηκε "κάτσε ρε μαλάκα να πιάσουμε και εμείς τίποτα και μπαίνεις μετά"
Ξάπλωσε μένοντας μόνο με το μποξεράκι ένιωσε άνετα και έκλασε.. (απίστευτο κλανίδι μάγκες, έφυγε όλη η ένταση της μέχρι τότε βραδιάς). Μπαίνει μετά από λίγο (δεν μύρισε τίποτα ευτυχώς), και κουνώντας τον κώλο της είπε ναζιάρικα
-είμαι η Αουρόρα!
-εγώ είμαι ο καυλωμένος σερέτης (χριστό δεν κατάλαβε) έλα να γίνουμε Σόδομα και Γόμορα!

Έπεσε πάνω του με μανία και άρχισαν τα φιλιά ενώ στη συνέχεια γεύτηκε τις λαχταριστές βυζάρες της όσο πιο πολύ μπορούσε. Ακολούθησε σεξ σε cowgirl με καλή συμμετοχή και ιεραποστολικό όπου ήρθε η κάθειρξη στην αρχαία αυτή τραγωδία. Πριν φύγει της ζήτησε να κάτσουν αγκαλιά για λίγη ώρα πριν φύγει. Δέχτηκε μετά χαράς και κάτσανε για κανα 5λεπτο ακόμα μοιάζοντας με αρχαίο αγγείο.

Καμιά φορά το σκοτάδι της Στοκχόλμης είναι ανυπόφορο και μια κριτική παρέα με oldschool ροκ μουσική και ένα ζεστό ρόφημα είναι η καλύτερη αντιβίωση ειδικά όταν είσαι μόνος...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Aurora
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
208
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 satyrus, professorx, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού