Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 3 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0

Παίρνω τηλ στο εν λόγω γραφείο Σαββατιάτικα γύρω στις 8:30 και το ραντεβού κλείνετε για 1 ώρα μετά, κοινώς στις 9:30!
Από εκεί έπρεπε να ψιλιαστώ πως κάποιο λάκκο έχει η φάβα, Σάββατο, και για Ρόζα, και τελευταία στιγμή και άμεσα διαθέσιμη.. άλλα παρασυρόμενος από τη κωλοφαρδία μου στο σκρατσ είπα θα έχει σερί το πράμα.
Πάω στο Ξενοδοχείο, μου παίρνει κάνα 15 μέχρι να παρκάρω και σκάει τηλ από γραφείο, "όλα εντάξει φτάσατε;" η ώρα 9:30 ναι λέω μόλις. Παίρνω δωμάτιο και στέλνω τον αριθμό. Κομπλε όλα μέχρι εδώ.
Έτσι ανεβαίνω πάνω στέλνω τον αριθμό δωματίου μου και μπανιαρίζομαι λίγο μέχρι να έρθει!
Μπαίνει μέσα! ΔΥΝΑΜΗ η κοπελιά όπως και στις φώτο! Λίγη κυτταρίτιδα αλλά εδώ εκ-πληρώνεις προσωπικό απωθημένο! Σκέφτομαι και πλαγιάζω στο κρεβάτι! Ναι!
Πέφτουν κάτι ελαφριά φιλιά και χαμουρέματα βλέπω να αργεί να πάει προς το εν λόγω στοματικό που είναι και από τα δυνατά χαρτιά της όπως και η ίδια χαρακτήρισε! Παίρνω το θάρρος να τη παραπέμψω και μου κάνει
"δε στο είπαν από το γραφείο; δε μπορώ να κάνω στοματικό εξαιτίας ενός δοντιού που έχει κάποια πληγή" εκεί για μένα τελείωσε το όλο θέμα του ραντεβού μας...
λέω, οοοόχι...Κεφάλι σε τοίχο! "θα έπρεπε να στο πουν, νόμιζα το ήξερες".. τέλος πάντων τα πολλά λόγια είναι φτώχια.
Έκανε ένα στοματικό τσίμα τσίμα να πάρει μπρος το όλο πράμα με προφυλακτικό ακολούθησε και ένας γύρος με εμένα από πάνω.
Δεύτερος γύρος δε τελείωσα, το λήξαμε με ένα άδοξο ισπανικό και το τηλ της να χτυπάει υπενθυμίζοντας πως πέρασε η 1 ώρα..
Από εμένα μαύρο στο γραφείο, δε θα έμπαινα στο κόπο να γράψω τη συγκεκριμένη έκθεση αλλά είναι το λιγότερο... εφόσον δεν μπήκα καν στο κόπο να τους πάρω τηλ εκείνη τη στιγμή..
φαίνεται όσοι πρότειναν εκείνες τις μέρες τη Ρόζα και τους είπαν πως στοματικό μόνο με προφυλακτικό έριξαν άκυρο, όποτε σε εμένα ούτε λέξη. Εγώ πλήρωσα τα 180 για μια υπηρεσία που ποτέ δεν έλαβα,
δε λέω οτι φταίει η κοπέλα, αλλά το όλο ραντεβού μου θα μπορούσε να είχε κοστίσει και ένα 50αρικο σε κάποιο studio.. αυτά από εμένα
Καλή συνέχεια και καλές γιορτές!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
98
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 javajis_javajis, james034, kwstasxat και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Δεκεμβρίου, 2017
Ναι, η κοπέλα δεν φταίει....περίμενε να γδυθείς και πάνω στο μπαλαμούτι σου έσκασε τα χαρμόσυνα...Τα λεφτά πίσω και δρόμο...Μαλακία έκανες φίλε, τους έκανες μάγκες.
06 Δεκεμβρίου, 2017
Η συγκεκριμενη ειναι γνωστο οτι πεταει τετοιες φολες σε πολλους. Και εσυ, ΤΟΣΕΣ κοπελες εκει εξω με 200 θα εκανες παπαδες, την Ροζα διαλεξες? Η κοπελα δεν αξιζει ουτε 50αρι... ποσο μαλλον 180... Γελαει ο κοσμος
06 Δεκεμβρίου, 2017
Σου χρωσταει ενα γαμηση το γραφειο
06 Δεκεμβρίου, 2017
Συναγωνιστή κρίμα αλλά δεν μελέτησες καθόλου...
Την Ρόζα?
Καλύτερα να τα ξανάπαιζες σκρατς τα 200.
06 Δεκεμβρίου, 2017
Πολύ λάθος η συμπεριφορά του γραφείου, απορώ πώς είναι δυνατό τέτοιες εποχές να μην διορθώνονται κάποιοι
S
since1991_old
06 Δεκεμβρίου, 2017
Αδερφέ φταις. Ακόμη και αλήθεια να είπε η κοπέλα,ήταν υποχρέωση του γραφείου να σε ενημερώσει για το ότι δεν έκανε πίπα χωρίς. Έπρεπε να την διώξεις με το που στο είπε. Η καλοσύνη μας έφαγε δυστυχώς. Κάτι τέτοια βλέπουν τα γραφεία, και παίρνουν θάρρος.
TG
The Godfather
06 Δεκεμβρίου, 2017
Μη συζητάτε.. έκανα επικ μαλακία!Κεφάλι σε τοίχο!
Το πάθημα ας μας/μου γίνει μάθημα..
06 Δεκεμβρίου, 2017
ρε φιλε να σου κανω μια τιμια ερωτηση??εμενα γιατι μου το ειπαν οτι προσωρινα δεν κανει ελ.στοματικο?εσενα δε στο ειπαν?
διακρισεις λες κανουν??αυτο το δεδομενο μαλλον δειχνει πολλα..
N
novusordo
06 Δεκεμβρίου, 2017
Θα πρεπει να απαντησω αυτοπροσωπως..
Απο το γραφειο στο ειπαν οτι εχω ενα θεμα με το δοντι μου οποτε δικη σου επιλογη ηταν να κανονισεις μαζι μου αφου ηξερες οτι ελευθερο στοματικο αυτον τον καιρο δεν κανω..
αρα το γραφειο κι εμεις ημασταν καλυμενοι οπως πρεπει..
07 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τι λες μωρη που εχεις και θεμα με το δοντι και πας για δουλεια;Θυμόςνα αρπαξετε οπου βρειτε γαμηδιαΘυμόςκανατε την αρπαχτη και ολα καλα.τραβα να καθαρισεις τιποτα σκαλες να δεις πως βγαινει το ψωμιΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσου
16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2