Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρωινή βόλτα πριν τρεις ημέρες και καταλήγω στα χαμηλά της Φωκαίας.
Μπαίνω στο 25 στο ισόγειο και η Τζανίνα μόλις έχει πάει να πιάσει δουλειά.
Ξανθιά,ωραία Ρουμουνίτσα,ψηλή (μου ρίχνει μισό κεφάλι!) γενικά κορμάρα για τα γούστα μου βγαίνει στο σαλόνι με το κολάν της και μ'ένα μπουστάκι και μου λέει μόλις ήρθα,θα περάσεις;Ετοιμάζομαι και έρχομαι.
Την κοιτάζω για λίγο και το αποφασίζω.

Σε ούτε 5 λεπτά,να και η Τζανίνα.
Λέμε τα σχετικά,της πετάω κάτι και γελάει,αρχίζει και μου τρίβεται επάνω μου και ανασαίνει καυλωτικά.
Χαϊδεύει και φιλάει απ'το λαιμό και πάει όλο και πιο κάτω,σταματάει για λίγο,καθυστερεί και ξεκινάει πάλι,βασανίζοντάς με.
Κι εκεί που δεν το περιμένω στο ξαφνικό,μου τον αρπάζει και τον βάζει στο στόμα της.

Ωραία πίπα το γκομενάκι,βαθιά,υγρή,τον φτύνει και τον χτυπάει στα χείλια της ενώ κάθε τόσο με κοιτάζει με τις ματάρες της.
Δεν βιάζεται,επιμένει αλλά επειδή με έχει φτιάξει και δεν το κόβω να αντέχω για πολύ,τη σταματάω.
Ανεβαίνει,αρχίζει πάλι τα τριψίματα και στήνεται μπροστά μου στα τέσσερα προκλητικά.

Της κάνω στην άκρη το μισοβγαλμένο κορμάκι που φορούσε,με κοιτάζει απ'τον καθρέφτη και αρχίζει να μου λέει διάφορα προκλητικά και πρόστυχα.
Βάζω το προφυλακτικό κι έτσι όπως είναι μπαίνω απότομα μέσα της.

Δυσανασχετεί λίγο αλλά εγώ ανεβάζω ταχύτητα,αρχίζω και γκαζώνω,αυτή μουγκρίζει και πετάει κάτι πορνοσταρικά και με αγριεύει ακόμη περισσότερο.
Την πιστονιάζω,της ρίχνω και δυο-τρία κωλοχάστουκα ενώ αυτή συνεχίζει να λέει κι άλλα καυλωτικά.
Βιδώνεται ωραία προς το μέρος μου ώσπου αρχίζω να αδειάζω με ανακούφιση περιμένοντας να στραγγίσω μέχρι σταγόνας!
Γυρνάει και ξαπλώνει,με καθαρίζει κιόλας μ'ένα μωρομάντηλο,μιλάμε για λίγο ενώ βάζει το κορμάκι της,χαιρετιόμαστε και τέλος!

Καλή σε υπηρεσίες,με ωραία εμφάνιση,γενικά δεκτική δίχως γκρίνιες και μα και μου ή την κρυάδα και την ξυλαγγουρίαση που βγάζουν όσες είναι όμορφες,η Τζανίνα προτείνεται!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 01, 2017
Όνομα κοπέλας
Τζανίνα
M2
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, Sandberg, FAT BASTARD και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού