Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τρυφερούδι πολύ αδύνατο, άπειρη για amateur φάση με πολύ καλή διάθεση!

Όσοι θέλουν γυναίκες με πιασίματα και εμπειρία σε σημείο να σε βάλουν κάτω ας διαλέξουν κάτι άλλο.

Πρόσωπο όπως των φωτογραφιών, με ελαφρώς πιο έντονα χαρακτηριστικά - ωραία μάτια και χειλάρες.

Βυζί ανύπαρκτο αλλά με τεράστια στρογγυλή ρώγα. Κοιλιά επίπεδη και αδύνατη, κώλος μικρός τουρλωτός και αν και το σώμα είναι πολύ αδύνατο το κωλί έχει κρέας για χούφτωμα και χαστούκια.

Μακριά λεπτά ποδαράκια, χωρίς ίχνος λίπους! Του γάλακτος το μικρό αν και πρέπει να πάρει μερικά κιλάκια!

Ήρθε με ωραίο σέξυ κορμάκι και γόβες μέσα από μια κολλητή φούστα. Φιλιά με γλώσσα και βαθιά, πίπα μέτρια και άπειρη.

Παρόλα αυτά διαρκώς με το χαμόγελο και νάζια, υπάκουη και προσπαθούσε να ακολουθεί οδηγίες, χωρίς όμως να παίρνει πρωτοβουλίες.

Στα τέσερα ωραίο στήσιμο - μου είπε πως της αρεσουν οι αλλαγές στις στάσεις και δοκίμασα ό,τι μου ερχόταν.

Στα highlight α) όταν την είχα γονατιστή λίγο πριν τη χύσω που με κοίταζε με το στόμα ανοιχτό, τη γλώσσα έξω χαμογελώντας, β) το προσωπάκι της λουσμένο αμέσως μετά με το χύσιμό μου

που το δέχθηκε αδιαμαρτύρητα και περίμενε εμένα να της πω να πάει να πλυθεί (σε αντίθεση με κάτι άλλες που φεύγουν σφαίρα πριν καν προλάβεις να τελειώσεις)και γ) όταν την έβαλα στην

πολυθρόνα του Bill με τα πόδια ορθάνοιχτα, ολόγυμνη μόνο με τις γόβες, να τρίβεται μπροστά στον καθρέφτη και εγώ πλάι της να την κρατάω ... μπουκωμένη.

Γενικά το 19χρονο μου έβγαλε γούστα και παρότι άπειρη έκανε αυτό που της ζήτησα.

Αγγλικά υπέρ αρκετά για να καταλάβει και να εκτελέσει όλα τα παραπάνω. 140 η 1 ώρα και 20 ο.... καθαρισμός προσώπου....

Γενικά ευχάριστη εμπειρία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.260
Πόντοι:
5.190
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chicharito, doc_lin, Pink_floyd και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού