Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 14 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλησπέρα συναγωνιστές αν και καθυστερημένα είπα να γράψω την εμπειρία μου με την Αμάντα και επίσημα γιατί πολύ ρωτάνε και ενδιαφέρονται.Η συνάντηση πραγματοποιήθηκε τον Ιούλιο στο διαμέρισμα της καθαρός κι περιποιημένος χώρος.Με υποδέχθηκε με ένα μαύρο ολόσωμο δικτυωτό φόρεμα και μακιγιαρισμενη όσο πρέπει.Ηταν πολύ χαλαρή και φιλική απέναντι μου και με έκανε να νιώσω πολύ άνετα συζητήσαμε λίγο στο κρεβάτι και ξαφνικά αρχίσαμε τα φιλιά και και να με χαϊδεύει απαλά παντού.Παρατηρησα ότι αμέσως καυλωσε ,άρχισε να με φιλάει απτό στήθος μέχρι να φτάσει στον πουτσο μου το τσιμπούκι της ήταν εξαιρετικό (με καποτα)βαθύ και παθιασμένο δεν ήθελα να σταματήσει αλλά είχα καυλώσει τόσο που ήθελα να της σκίσω την σφιχτη της κωλαρα την βραζιλιάνικη οπότε την έστησα στα 4 της τον έπαιξα λίγο για να γουστάρει κι άλλο και άρχισα το σφιροκοπημα μέχρι που τελείωσα .Να προσθέσω ότι όντως έχει λειτουργικό εργαλείο και χύνει πολυ.Οι φωτογραφίες της είναι ακριβεστατες μπορώ να πω ότι από κοντά είναι ακόμα πιο όμορφη.Την συνιστώ ανεπιφύλακτα και γιατί φαίνεται καλό παιδί αλλά και γιατί είναι εξαιρετική στις υπηρεσίες της χωρίς να βιάζεται και να το βλέπει σαν αγγαρεία,το γουστάρει.Ελπιζω να σας βοηθησα.Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
50
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Paokara24
Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
66
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PETROSANAL1, chris1955, alpula και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιανουαρίου, 2018
Οποτε η Αμαντα είναι μονιμη Θεσσ/κη?Σπασίκλας
Προσεξα επισης διαφορετικες τιμες στις αξιολογήσεις..καποια λεπτομερει,ισως?Ντροπή
27 Ιανουαρίου, 2018
Τι εννοείς διαφορετικες τιμες?κοιτα τελευταια ηταν και Αθήνα..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2