Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 60 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
3 το πρωι και μετα απο βολτα στα περιχωρα με πολυ καλες εντυπωσεις και αυξημενες τιμες στα 15ε και αφου ειχε προηγηθει μεζεδοτσιπουρομπυρο κατασταση, λυπηθηκα τα λεφτα και ειπα δεν μπαινω πουθενα, αλλα κατι ειπε μεσα μου ας παω και καμια βολτα προς τα κατω.
Να μην πολυλογω ομως. Δημητρα λεει ελευθερο στοματικο κωλο και εμφανιζεται το κοριτσι κοντη 1. 50 και κατι, ξανθια, μετριο συμπαθητικο προσωπακι και σωματικα σαν το ανθρωπακι της michelin χοντρα μικρα χερακια, βυζακια μπολικα, κοιλια, κωλαρα, μπουτια, γενικα πολυ πραμα. Εχω αδυναμια στα μπολικα και συνδιασμο με τον κωλο εβγαλα το δεκαρικο.
ΜΕσα στο δωματιο ειχα καυλωσει ηδη και μωλις ηρθε και την ειδα και καλυτερα μια χαρα μαλακο δερματακι, τσιτα παντου, ασπρο και παχυ καυλωσα ακομα περισσοτερο, την αγκαλιασα λιγο, χουφτωσα εγλυψα και τις βυζαρες της. Εβαλε καποτα και αρχισε το τσιμπουκι καλα τα πηγαινε αλλα δεν θα αντεχα και πολυ την σταματησα και της ειπα ηρθα καυλωμενος πολυ, φαινεται μου λεει. Σηκωθηκα ορθιος και την εβαλα στα τεσσερα, ωραια η χοντρη σφιχτη κωλαρα της και ολο το πλανο στα στρογγυλα. Δοκιμασα πρωτα μουνι που ηταν πολυ καλο, και ολα σε slow motion γιατι ημουν στο τσακ να χυσω, κανενα παραπονο που ημουν στο χαλαρο και επερνα τον χρονο μου και το φχαριστιομουν χουφτωνα βυζαρες κοιλιτσα ωραια αισθηση, τον εβγαζα τον ξαναβαζα της εδεινα πουτσοσκαμπιλα στον μουνι της και στον κωλο της. Στην συνεχεια την καρφωσα στον κωλο μπηκε σχετικα ευκολα αλλα ειχε ωραια αισθηση δεν ηταν χαος, μετα την γυρισα κανονικα και ξεκινησα παλι με το μουνι και μετα παλι κωλο οπου μου σηκωσε τα ποδια για μαλλον αρχισε να φοβαται μην αρχισω και δινω πολυ και φαει κανα πακετο αλλα της τα ανοιξα και με θεα τις μπουταρες, κοιλαρες ενα αδειο μουνι και ενα γεματο κωλο τελειωσα μεσα της. Με ευχαριστησε τυπικη και ευγενικη καληνυχτα και ολα ωραια!!!
Σε γενικες γραμμες μπορω να πω οτι ηταν πολυ καλα νομιζω οτι αμα τυχει θα την ξανατιμησω. Εχω και αδυναμια στα χοντρα τι να κανω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Δήμητρα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
17 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
56
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gundick, doc_lin, putaniaris89 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού