Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 144 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα αδέρφια.προχτές πέρναγα από τη γειτονιά και σταμάτησα να δω αν δουλεύει η νίκη ξανθια μιλφ με πολλη καλο σωμα και υπηρεσιες.Όλα καλά ήταν μέσα πιο σεξυ από ποτέ .δίνω το δεκάρικο και μπαίνω στο ελεεινό δωμάτιο.μετά από λίγο έρχεται και το μωρό εγώ καθόμουν στο κρεβάτι και γονάτισε μπροστά μου και ξεκίνησε την πίπα αρκετά καλή και καλή περιποίηση στα μπαλάκια.μου λέει να κάνουμε σεξ.βάζει καποτα και ανεβαίνει από πάνω.πέσανε κάτι ψιλά φιλία
.την βάζω μετά στα τέσσερα (ή αγαπημένη μου)και δίνω για αρκετή ώρα.είδα το κουλουράκι τις δουλεμένο και τις λέω να το βάλω για λίγο
μου λέει όχι όχι.τις λέω να σου δώσω κάτι παραπάνωΜατάκιΜεγάλο χαμόγελομου λέει όχι σήμερα δεν μπορώ την επόμενη μου λεειΝαι!οκ βγάζω το προφυλακτικό και τις λέω να το πάρει στο στομα...και τότε ακούγεται ο τσάτσος να φωνάζει νικηηηη κορίτσι μου.ξενερώνω για μια στιγμή αλλά το κορίτσι το ρουφάνε τόσο καλά που τα πείρε όλα στο στομα τις. τα έφτυσε στον νυπτηρα και ανανεωσαμε το ραντεβού.για το μέλλον.μου είπε ότι δουλεύει εκεί 7μμ με 11μμ...ΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νίκη
f21
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
3.475
Πόντοι:
3.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, doc_lin, professorx και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουνίου, 2020
ρε φιλαρακι απο τι ωρα ανοιγει αυτη να παω;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1