Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 199 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 442445
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επσκεψη την περασμενη Κυριακη στο εν λογω καταστημα.
5 κορες στην βαρδια 2 στο δωματιο για ωριαιο προγραμμα και διαθεσιμες η Μινα κοντοπουτανο κοκκινομαλλα μετριας εμφανισης που περασε με την πετσετα, ενα πουροκαυλο γκρανυ που κολλαει τα τελευταια ενσημα για να βγει με ολοκληρη Ναι! και τελευταια η Τζασμιν τουμπανο μαυρισμενο απο το σολαριουμ καυλοραπανο απο Ουγγαρια.
Διαλεγω τζασμιν δαγκωτο χωρις να με ρωτησει καποιος ποση ωρα θα κατσω στο δωματιο και περναω μεσα.
Οπως συνηθιζουμε να λεμε καπου εκει τελειωνουν τα ωραια.Μπαινει στο δωματιο μετα απο πεντε λεπτα ξενερωμενη,την ρωταω αν εχει κατι και απανταει καταφατικα.Οντως πολυ ωραια γκομενα με γαματο σωμα 2αρι στητο βυζακι και ωραιο προσωπο καλυτερο απο τις φωτογραφιες
Ξεκιαναει ενα μετριο μασαζ χαιδεμα δηλαδη πιο πολυ που κοντεψε να με παρει ο υπνος αφου πρωτα με ρωτησε αν θελω μασαζ η κατευθειαν μπριζολα.
Λιγο μετα με γυρναει, με φραπεδιαζει και βγαζει την καποτα..ετσι της λεω?μονο ετσι απανταει και προσπαθουσε να μου βαλει μια καποτα για κινεζους που μου εκοψε το αιμα Money Mouth
Με τα πολλα βρισκουμε καποτα της προκοπης και ξεκιναει ενα αδαφορο μπουκι για λιγη ωρα..φτανει της λεω χορτασαμε και ανεβαινει απο πανω οπου ισα που κουνιοτανε ενω για φιλια ουτε λογος εννοειται.την γυρναω ανεβαινω εγω απο πανω και εκει πτωμα σε αποσυνθεσηΚεφάλι σε τοίχο!
Η αληθεια ειναι οτι στα τεσσερα ειναι ολα τα λεφτα εχει κωλαρα και καπως ετσι ηρθε το τελος..Σηκωθηκε στο φτερο μου εδωσε την πετσετα να παω για μπανιο να παρω το πουλο μου χωρις να με ρωτησει αν θελω να κατσω παραπανω.
Της εδωσα τα 60 ευχαριστησα και εφυγα φολιασμενος..
Δεν προτεινεται τυποι Καπέλο
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Τζασμίν
johny cunt
Σεβαστός
Εγγραφή:
25 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
1.033
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, doc_lin, baroc και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού