Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 92 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Βραδινή βολτίτσα Ιωαννίνων, το 3β κλειστό οπότε είπα να δοκιμάσω την τύχη μου δίπλα.
Η τσατσά παρουσίασε σε μένα και στο έτερο παλικάρι που περιμέναμε μαζί την βικη, αδύνατο μιλφ εξ Ουκρανίας, και την Λούσυ, πιο κοντό βυζαρουδικο μιλφ με μακρύ ίσιο καστανο μαλλί εκ Βουλγαρίας.
Ο συναγωνιστής πέρασε με την πρώτη κι εγώ με την δεύτερη στο δωμάτιο αριστερά. Νομίζω έχει γίνει κάποια ανακαίνιση, δεν τον θυμάμαι τόσο ωραίο τον χώρο.
Τελοσπαντων μετά από σύντομη αναμονή κατέφτασε η Λούσυ, ομολογώ μόλις είδα την σπασμένη σαν καθαρίστριας φάτσα της ξενέρωσα λίγο γιατί στο σαλόνι ήταν σκοτεινά και δεν την είχα δει καθαρά.
Πέρα από αυτό πάντως, η θεία με έφτιαξε καλά με τα προκαταρκτικα της σε σημείο να παραβλέψω την κοιλουμπα και το πεσμένο βυζι. Ακολούθησε πιπα λίαν αισθησιακή με περιποίηση της ευρύτερης περιοχής που γύρισε σε 69.
Ιεραποστολικο με καλή ομολογουμένως συμμετοχή,και στήσιμο στα τέσσερα όπου μετά από μερικές πιστονιες ήρθε το τέλος.
Καλό και το social που ακολούθησε, αν και δεν είμαι και πολύ της κουβέντας σ'αυτες τις περιπτώσεις.
Συμπερασματικα, δεν τρελάθηκα αλλά δεν έκλαψα και τα λεφτά μου. Ένα απλό ξαλάφρωμα. Αυτά για την Λούσυ, καλές τσαρκες τύποι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 02, 2017
Όνομα κοπέλας
Λούσυ
Beast of Burden
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
826
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΦΑΚΙΡΗΣ, professorx και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού