Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 652973
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η μοναδικη διαθεσιμη κοπελα ηταν η Λαουρα, κατι που δεν με χαλασε αν και ειδα να περιφερονται και αλλες κοπελες επισης ομορφες.
Η Λαουρα ειναι μιλφ με ωραιο σωμα, λιγο νταρντανε αλλα σφιχτο, εχει κωλαρα, λιγη κοιλιτσα και μεσαια βυζια. Μιλαει πολυ καλα ελληνικα.
Ηρθε μεσα και με ρωτησε πως θελω να ξεκινησουμε, αν ηθελα μασαζ ή ψητο. Της ειπα οτι παμε για το ψητο γιατι την εβλεπα και με καυλωνε...
Ξεκινησα να της γλυφω τα ποδια, ειπε οτι γαργαλιεται αλλα εμενα μου αρεσε να τα γλυφω ενω φοραγε τις γοβαρες, οποτε δεν ειχαμε προβλημα. Εχει γυμνασμενες γαμπες και λιγες φλεβες στην περιοχη του πελματος. Σε καποιες φασεις της ανοιγα την κωλαρα κι εχωνα τη μουρη μου μεσα. Μετα εκατσε στον καναπε και συνεχισαμε, ειχε τα ποδια της ανοιχτα και η μουναρα της φαινοταν πολυ ωραια. Εγω εγλυφα τις ποδαρες. Μετα εκατσα εγω στον καναπε και την εβαλα να μου γλυφει τα αρχιδια και να μου βαλει δαχτυλο ενω τον επαιζα. Εβαλε δαχτυλακι πολυ ωραια και δεν αντεξα και πολυ, εχυσα. Ξαφνιαστηκε λιγο, περιμενε να κανουμε και σεξ. Εγω ειχα παει για μια πιστολια, οποτε μετα καναμε μασαζ για τον υπολοιπο χρονο. Στο μασαζ δεν ειναι ασχετη, εχει μαθει καποιες τεχνικες και το προσπαθει, ενω σε καυλωνει πολυ ευκολα.... Στο μισαωρο εφυγα χαρουμενος.
Καλες Τσαρκες.
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 02, 2017
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, mad_max, doc_lin και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού