Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Όταν βλέπεις στο Μεταξουργείο μία όμορφη, νεαρή κοπέλα με ωραίο μεγάλο στήθος και να μπορείς να την γαμήσεις με 10 γιούρο, τότε μιλάμε για κλασική περίπτωση ΦΟΛΑΣΓερο-μύστης. Ήξερα που πήγαινα, όμως πόνταρα στο ότι θα προτιμούσε έναν συνομήλικο από έναν μεσήλικα Ahmed που περίμενε μαζί μου και θα λάμβανα καλύτερες υπηρεσίες...Εμμμμ Ακόμα γελάω... και κλαίω Κεφάλι σε τοίχο! Όταν μπήκα μέσα περίμενα 10 λεπτά την κοπέλα χωρίς να έχει άλλο δωμάτιο και λέω καλό αυτό προετοιμάζεται... ναι μαλάκα προετοιμάζεται να φωλιάσει κόσμοΝαι!. Σε κάποια φάση ακούω να μαλώνουν η τσα2 με την Μελίσσα και να βαδίζει προς το δωμάτιο... μπαίνει κακόκεφη και κλείνει με δύναμη την πόρταMoney Mouth Σε 5 δευτερόλεπτα σκέφτηκα τα εξής:1) Υπέροχη επιλογή και πάλι 2)Σήκω φύγε 3)Πάλεψέ το. Διάλεξα τον αριθμό 3, γιατί τίποτα δεν με καύλωνε στην περιοχή.Εμμμμ
Μετά το πρώτο σοκ καπάκια και δεύτερο, η καπότα εκτός συσκευασίαςΘυμός, λιπαντικό και κωλόχαρτα ανα χείρας. Ο πούτσος μου είχε κρυφτεί λες και είμουν γυμνός στο βουνό στους στους -5Money Mouth και η μαλάκο του βάζει καπόταΘυμός. "Τι κάνεις εκεί" λέω και αυτή να με κοιτάει σοβαρά για λίγο και μετά να με αγνωείΘυμός Δεν είχα καθόλου στήση και η καριόλα να γελάειΘυμός... μωρή καριόλα ελπίζω να πιπώνεις σωστά μπας και γίνει κάτι. Α-Ρ-Χ-Ι-Δ-Ι-Α Μία κίνηση πάνω-κάτω χωρίς να νοιώθω κάτι και με μένα να σκέφτομαι που αλλού να καταθέσω. Κοίτα να δεις ρε φίλε, να έχεις τέτοιο πλάσμα και να μην σου σηκώνεταιΚεφάλι σε τοίχο!. Εκεί μου έρχεται η φλασιά να δημιουργήσω ένα σενάριο. Η Μελίσσα είναι η συνφοιτήτριά μου που κάθησε για να την περάσω στα μαθήματαΝαι!. Ξαφνικά αυτή η σκέψη και με το χάιδεμα των βυζιών της ημιούργησε στήση, όχι ότι καύλωσα και την γύρισα σε ιεραποστολικό πριν μπω βάζει λιπαντικό σε ημισηκομένο πούτσοΘυμός... έτσι μαλάκω, ξεκάβλωσέ με και άλλο πάνω που φτιαχνόμουν. Την αρχίζω στις πιστονιές και η στήση μου γίνεται σχεδόν πλήρηςΝαι! και όλα αυτά με αυτήν να κοιτάει τον δεξιά τον τοίχο και να σφίγγει τα χείλια, λες και δεν ήθελε να ακουστείMoney Mouth. Σε όλο αυτό το σκηνικό της δίνω ένα απαλό φιλί στο λαιμόΈρωτας και αυτή γυρναέι και με κοιτάει χωρίς να κάνει κάτιMoney Mouth. Ξαναδίνω και δεύτερο φιλάκι και ξανά κοιτάει τον τοίχοΚεφάλι σε τοίχο!. Δεν γίνεται δουλειά έτσι και την γύρισα στα 4 ... Πραγματικά στα 4 αν και με καμπούρα (σιγά μην στηνόταν σωστά) είναι καύλαΝαι! Μου ξαναβάζει λιπαντικό στο πούτσοΘυμός και τον βάζει μέσα... έχω αφηνιάσει, γαμάω δίχως αύριοΚατσικογάμης και αυτή να βγάζει κραυγές και να μιλάει στην γλώσσα της (μάλλον έβριζε). Με έχει καυλώσει η κολάρα της, την καρφώνω με δύναμη και αυτή να πιάνεται από το μαξιλάρι και να τραβάει σεντόνιαΝαι!, πολύ καυλωτικό θέαμα. Τις λέω "πάρτα μωρή μαλάκω που γέλαγες πριν", "στα 4 μείνε να σε γαμάνε όλες οι φυλές του κόσμου να κάνεις και κάτι χρήσιμο, για όλα τα άλλα είσαι άχρηστη" και η Μελίσσα να δείχνει ότι πονάειΝαι!. Μετά από 3-4 λεπτά πιστονιάσματος άρχισα να χύνω μέχρι να στραγγίξω με την κοπέλα να κάθετε αδιαμαρτήρητα (για αυτό το 3 στην κριτική) Βγαίνω και της λέω "όλα καλά;", με κοιτάει και δεν μου μιλάειΘυμός. "Έκανα κάτι κακό", πάλι χωρίς κουβέντα βάζει τα εσώρουχά της και φεύγειMoney Mouth. Ούτε γεια, έστω για τους τύπους.
Συνοπτικά, η Μελίσσα είναι το πιο όμορφο κομοδίνο στο δεκάρικο (στο δεκαπεντάρι είναι άλληΕμμμμ) που για να χύσεις απλά βάλε την στα 4Κατσικογάμης και δώσε πόνο. Θα την ξαναπροτιμούσα για 4 λόγους:
1)Να δημιουργήσω πάλι ένα σενάριο πρώτα (Η τιμωρία της συμφοιτήτριας vol.2).
2)Να μην μου κάνει κλικ κάποια άλλη στο μετάξυ και να είμαι "φορτωμένος".
3)Να φτιάξει τις υπηρεσίες της (εδώ γελάμε).
4)Στα 4 απλά δεν υπάρχει, παρά την καμπούρα.
Η τσα2 στα 10-12 λεπτά που είμουν δεν ένόχλησε, μάλλον γιατί δεν είχε κόσμο και αγόραζε υφάσματα από πάκιMoney Mouth
Πήγα με μετρό.
Καλά γαμήσιαΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 02, 2017
Όνομα κοπέλας
Μελίσσα
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Εκλεκτικός και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Δεκεμβρίου, 2017
Παλιότερα οταν είχε καταρεύσει η πρωην κραταιά Ε.Σ.Σ.Δ και έφερναν κορίτσια σαν τα κρύα νερά , υπήρχαν πάρα πολλές που
ήταν θύματα (οπως ακόμη δλδ) trafficking και ειχαν ανάλογη συμπεριφορά και χειρότερη ισως .
Τοτε ουτε πάκι ουτε τπτ .
Δυστυχώς μου εχει συμβεί κι εμένα ΤΟΤΕ αναλογο περιστατικό . Ορκίστικα ομως οτι δεν θα ξαναπάω σε ανάλογη περίπτωση.
Μιλάμε ομως αδερφέ οτι υπήρχαν περιπτώσεις που άγγιζαν την ομορφιά των μοντέλων της Victoria secret !!!!!!!
03 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε το σκέφτομαι κάθε φορά που βλέπω ένα όμορφο κορίτσι και δεν έχω περάσει όταν σαλονάρουν με τα μούτρα ως το πάτωμα, γιατί δεν μου βγαίνει, όσο όμορφη και να είναι. Όμως αυτή βγήκε χορεύοντας και κάνοντας νάζια και στο δωμάτιο ήταν άλλος άνθρωπος. Δεν λέω όμως ότι δεν μπορεί να είναι θύμα.
05 Δεκεμβρίου, 2017
Μεγάλη φόλα η Μελίσσα.
Παθών και 'γω. Τζάμπα τα λεφτά.Κεφάλι σε τοίχο!
Οπως τα είπες συναγωνιστή.
Προκαταρκτικά 0.
Βάζει καπότα σε πεσμένο πούτσο και αρχίζει να τρίβει την καπότα δυνατά με κουζινόχαρτο.
Μιλάμε για δυνατά, σαν να είναι γυαλόχαρτο και βουρτσίζει ξύλο.Θυμός
Πίπα σαν να ανεβοκατεβαίνει ρομποτάκι. Μόνο τη βάλανο βάζει στο στόμα και ανεβοκατεβάζει το κεφάλι χωρίς άλλη κίνησή με τη γλώσσα ή το χέρι. Κάτι σαν μοτεράκι ή έμβολο που ΄πηγαίνει γρηγορα πάνω -κάτω. (Το κάνει εξεπίτηδες για να πονέσεις και να τελειώνει με την πίπα)
Και η κρέμα που βάζει είναι τόση πολύ που νομίζεις ότι γαμάς σαντιγί.
Προτιμητέα μια μαλακιά σε τούβλο Μαλακία παρά η Φ Ο Λ Α Ρ Α Μελίσσα.
Δεν μιλάει Ελληνικά, λίγα Αγγλικά και στο τέλος πέταξε και ένα : i killed you with my eyes !!
Nούμερο μεγάλο μάγκες, ο ορισμός της φόλας.
Μακριααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααά
Καπέλο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3