Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 140 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ημερομηνια είναι ενδικτηκη. έχει περάσει πολλή καιρος αλλα τωρα λογο χρόνου ειπα να γράψω την κρητική . Ειχα βγει με μια γκομενα και μπαλαμουτιαζομαστε στο αμάξι . Ηταν βραδυ περαςμενες 12 και πάνω που εχουμε φτιαχτεί και ειμαστε έτοιμη τρωει τη φλαςια της οτι εχω άλλες γκόμενες και γιατι το κανω και τις λοιπές πίπες αφου εγω εχω κανέι τις ξηγές μου απο την αρχή . Οποτε τα περνώ στην Κράνα Και τη παω σπίτι της με συνοπτικές διαδικασίες . Μολις την αφεινω οι καυλες μου βαράγαν κόκκινο και ήθελα επείγοντος βραδυνη εκτωνοση. Μια και ημουν κοντα στην Λιοσίων πέρασα απο την Τριφωνιου . Η τςατςα ανακοινωςε τη γιαννα και μεχρι να βγει απο το δοματιο που ηταν με συναθλητή έριξα μια γρήγορη ματια στο μπου.μια και ειδα καλές κριτικές έκατσα και περίμαινα να βγει . Οταν βγήκε δεν ενθουσιάστηκα Ιδιετερα αλλα ειπα ας περάσω να φύγουν τα χοντρά να παω για υπνο . Μπήκα και σε λιγο ηρθε η κοπελα με αρκετή διαθεση και όρεξη γελαστή και ευγενική . Περασε σκουφί και ξεκίνησε μια δυνατή βαθια πίπα με αρκετή τέχνη . Την Σταματισα και την εστειςα στα τέσσερα γιατι οπως ημουν φτιαγμένος απο πριν θα τελειωνα με πιπα .Ξεκιναει ο αγώνας και σε λιγο κατέθεσα χωρις να κανω καποια εμφανής κινηση - αντιδραςη και συνέχισα να πιστόλιαζω χωρις να μου πέσει . Συνεχίζοντας ακάθεκτος και βλέποντας να αργό η κοπελα μου πρότεινε απο μονη της να δοκιμάσω κουλούρι όπου και κατέθεσα . Η τςατςα δεν ενόχλησε . Δεν ξερω αν το εκανε επειδή ηταν αργά και δεν υπήρχε κινηση θεωρω ομως οτι ετσι λειτουργει γενικά . Η γιαννα είναι χαρούμενη κοπελα και αντέχει το δυνατό πιστόλιασμα .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Υπηρεσίες
paulospaulos
Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιουν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
968
Πόντοι:
86
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xenitemenipsixi, gkan83, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού