Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βλέπωντας την ανανέωση στις φωτογραφίες της αμέσως την θυμήθηκα, αν και πάνε 10 μήνες περίπου από τότε που την συνάντησα. Δεν είχα γράψει τότε αλλά αφού έρχεται πάλι στο Ελλάντα ας γράψω ότι θυμάμαι μήπως και βοηθήσω κανέναν γιατί τα λεφτά είναι αρκετά....
Θυμάμαι ότι με υποδέχτηκε άβαφτη και απεριποίητη, γι'αυτό και τότε δεν μου είχε κάνει και τρελή εντύπωση εμφανησιακά. Οι νέες φωτογραφίες είναι αρκετά πειραγμένες, τουλάχιστον σε σχέση με τις προηγούμενες που ήταν λίγο πιό προσγειωμένες και ρεαλιστικές. Παραπλανητικές πάντως δεν θα τις έλεγα.
Ηλικία και ύψος αν θυμάμαι καλά αυτά που δηλώνει.
Αγγλικά μηδέν, όταν λέμε μηδέν σε φάση να προσπαθώ να της πω κάτι σαν κωφάλαλος....
Από που είναι δεν χρειάζεται να αναφέρω τί μου είπε, 5 γράμματα και αρχίζει από Μ....Τί κέρδισα που το βρήκα;Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Κορμί υπέροχο, λεπτό σφιχτό, μοντελέ.
Αυτό που έχει να πουλήσει η κοπέλα βέβαια είναι οι τεράστιες τουμπανιασμένες πλαστικές βυζάρες της....Ακόμα και εγώ που απεχθάνομαι τη σιλικόνη έτρεχαν τα σάλια μου...Γλώσσα
Σιλικόνη και στα τσιμπουκόχειλα, αλλά σε καλό επίπεδο, όχι να έχει καταντήσει σαν ροφός.
Τατουάζ στο χέρι της και νομίζω και ένα μικρό στο ένα πόδι της. Νε με συγχωρέσετε αλλά δεν θυμάμαι και πολλά. Όπως επίσης και δεν ξέρω αν ισχύουν όλα αυτά μετά από τόσο καιρό, αφού θυμάμαι στην ανάπαυλα ότι μου είπε με νοήματα και άναρθρες κραυγές μπάουγκ ότι είχε σκοπό να μεγαλώσει κι΄ άλλο τα βυζιά της...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Στα του αγώνα εισέπραξα ρηχά και μετρημένα φιλιά χωρίς γλώσσα. Πίπα φάνηκε να δυσανασχετεί αρκετά και έπρεπε να επιμείνω για να κάνει όπως πρέπει. Λίγο πριν μπω μέσα της μου πέρασε με μαεστρία το λάστιχο στην πούτσα με το στόμα της και συνέχισε ακόμα λίγο την πίπα. Εκείνη τη στιγμή κατάλαβα ότι η νεαρά είναι τρομερή μαστόρισα στο πνευστό αλλά προφανώς δεν ένιωθε άνετα με το ακάποτο κλαρίνο....κρίμα γιατί θυμάμαι ότι ήταν πάρα πολύ καλή ακόμα και με το σκουφί, αλλά εγώ μωρή κάρχια πουτανίτσα δεν πληρώνω για να γλύφεις εσύ λάστιχο. Θα γλύφεις κρέας και θα το κάνεις και με χαμόγελο...Θυμός

Πρώτο γύρο δεν το ευχαριστηθηκα και πολύ καθώς την είχα από πάνω και παρόλο που το θέαμα ήταν τρομερά καυλωτικό η ξινισμένη μάπα της μου χαλούσε το όνειρο ότι έπαιζα σε τσόντα με ένα μούναρο.
Στο δεύτερο γύρο έπαιξα πιό επιθετικά για να την αναγκάσω να δουλέψει λίγο τα λεφτά που πήρε. Δεν ξέρω για ποιό λόγο αλλά ήταν αρκετά πιό θερμή και ορεξάτη. Το κρεβάτι του δωματίου της ήταν αρκετά χαμηλό και με βοήθησε αρκετά να τη στήσω στα 4 και να την λιώσω στο γαμήσι....πραγματικά το ευχαριστήθηκα...έπεσαν και ελαφρά σκαμπίλια στο κωλί, μαλλιοτραβήγματα και όλα σε αρκετά έντονο ρυθμό για αρκετή ώρα χωρίς να μου παραπονεθεί....
5 λεπτά πριν το πέρας της ώρας χτύπησε το κινητό της και σταμάτησα την ιππασία χωρίς να τελειώσω 2η φορά...Να πω την αλήθεια δεν με χάλασε και ιδιαίτερα αφού και εγώ είχα ψοφήσει και δεν τελείωνα με τίποτα....βέβαια αν η ψιλομύτα πριγκιπέσα το ήθελε θα με τελείωνε για πλάκα με πίπα αλλά δεν....

Ίσως και να την ξαναέβλεπα παρόλο που η τιμή είναι στα ύψη, καθώς είναι από τα κορμιά που εμένα με τρελαίνουν, πάντως διάθεση για σεξ με μένα δεν είχε, έπρεπε να τη ζορίσω εγώ για να φύγω ικανοποιημένος. Ίσως κάποιος άλλος φίλος είναι πιό κοντά εμφανησιακά στον πρίγκιπα που περιμένει η μικρή και του κάνει παπάδες...δεν αποκλείω τίποτα.
Πάντως εγώ μπορώ να πω πως πήρα αυτό που ήθελα από άλλο ένα ραντεβού με ένα εντυπωσιακό μουνί....το βλέμμα της όταν πήγαινα στο μπάνιο να αναρωτιέται πώς γίνεται αυτός ο τυπάκος να της έδωσε τα μητρικά στο χέρι.....Σπασίκλας

Καλά βόλια σε όλους....Ναι!Ναι!Ναι!Money MouthMoney MouthMoney Mouth

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 02, 2017
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
181
Likes:
23.879
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GANG BANG TEAM, LITHOS 77, callahan και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού