Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 180 10
Call-Girls 693325
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η σαπίλα της μπουγατσούπολης στο θέμα cg και κάποιες άλλες υποχρεώσεις με ανάγκασαν να βρεθώ στην πρωτεύουσα για 2 μέρες. Εκμεταλλεύτηκα την ευκαιρία και συνάντησα την εν λόγω τύπισσα διαβάζοντας τις καλές αποδόσεις της σε pse καταστάσεις.
Σχετικά εύκολη συνεννόηση αν και δυσεύρετη αρχικά. Σημείο συνάντησης το bill, όπου γινόταν πραγματικά χαμός από συναγωνιστές και υπήρχε αναμονή στο σαλονάκι.
Λέω στον τύπο ότι είμαι για την Αντριάνα (έπειτα από δική της παρότρυνση) και ανεβαίνω στο πορνοδωμάτιο. Είχαμε ραντεβού για 7 αλλά λίγο η αναμονή στο σαλονάκι λίγο η αργοπορία της Αντριάννας, τελικά κατά τις 8 παρά χτυπάει η πόρτα.Κουλ
Ανοίγω και πραγματικά η επόμενη μιάμιση ώρα που ακολούθησε ήταν epic.
Η κοπέλα έχει περιγραφεί ακριβέστατα οπότε συνεχίζω.
Πίπα βαθιά με πνιξίματα, φτύσιμο φουλ και περιποίηση στα καλαμπαλίκια.
Ανταποδίδω την περιποίηση, πράγμα το οποίο γουστάρει, με ιδιαίτερη έμφαση στο σουφρίδι. Την λέω θέλω να σε σκίσω το κωλαράκι, το αγαπημένο μου με λέει. Ναι!
Μην τα πολυλογώ την πηδούσα επί ώρα στο κώλο σε διάφορες στάσεις και με ένταση χωρίς το παραμικρό παράπονο. Η τύπισσα είναι μαστόρισσα στο anal!
Η πρώτη κατάθεση στο κωλαρακι εννοείται. Στον δεύτερο γύρο είχαμε επανάληψη με ανελέητο κωλογαμήσι αλλά αυτή τη φορά μου ζήτησε να γευτεί το φρέσκο σπέρμα, επιθυμία που φυσικά της ικανοποίησα χωρίς να χαθεί ούτε σταγόνα!!
Γενικά η Αντριάννα είναι γαμάτο τυπάκι, θα το καταλαβαίνετε στο σοσιαλ, γουστάρει αυτό που κάνει και θεωρώ δύσκολο κάποιος να φύγει απογοητευμένος από τη συνάντηση. Καταλαβαίνει κατευθείαν τι θέλει ο πελάτης και καθοδηγεί ανάλογα το παιχνίδι. Κάποιες ψευτοκραυγές ψιλοακυρες μόνο με χάλασαν αλλά ήταν λεπτομέρειες μπροστά σε όλο το σκηνικό τσόντας που παίχτηκε.
Που τέτοια σκηνικά εδώ στο ΣαλόνικαΛύπη.....
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
202
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, mr.M, kostakis27 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Δεκεμβρίου, 2017
καρντασι ζεις ΜατάκιΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
TK
TASSOS karipidis
16 Δεκεμβρίου, 2017
Που μπορουμε να την βρουμε ρε γκαρντασι.....????
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2