Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 199 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 442287
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Οπως έχω ξαναγράψει η Ελενα ειναι μια κοπέλα για την οποία η λέξη θεραπευτρια μασσερ ειναι ουσιαστικός προσδιορισμός κ όχι μαρκετινγκ. Οσοι επισκέπτονται τα σπα πρωτίστως για το μασσαζ καταλαβαίνουν τι εννοώ. Εγω ξαναγράψει για το πόσο σεβεται το επάγγελμά της. Προσκύνημα

Την επισκεπφτηκα μετα από μια κουραστική εβδομαδα προπονήσεων. Μου ειπε ότι μαθαίνει ταυλανδικό μασσάζ και αποφάσισα να το δοκιμάσω. Αν και προσφατα εχει κανει τα σεμινάρια πιστεύω ότι θα ενθουσιάσει και τους παλιους και τους νεους πελάτες της.
Η εμπειρία και ο επαγγελματισμός της στο κλασσικό μασσάζ θα κάνουν και τις νέες "εξωτικές" της τεχνικές να εμφανιστουν και σε άλλες κριτικές κι οχι μονο στις δικές μου.

Εγώ πήγα ταλαιπωρημένος και σέρνοντας τα πόδια μου κι έφυγα "σαν πουπουλο". Ναι!

Με κινδυνο να θεωρηθώ μη αντικειμενικός θα επαναλάβω ότι και μονο για το μασσάζ της, αξιζει να έχετε την εμπειρία μια συνεδριας με την Ελενα που "ιδρώνει τη φανελλα"
Δοκιμάστε το ταυλανδεζικο και αθ ενθουσιαστείτε

Καλά να περνάτε


Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Έλενα
netprowler
Σεβαστός
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
823
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, doc_lin, Baby face και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Δεκεμβρίου, 2017
Πολύ καλή η κριτική σου φίλε και τελικά με αυτή αποδεικνύεται ότι η Έλενα είναι πολυτάλαντη και αξίζει όποιος δεν την έχει συναντήσει πρέπει να το κάνει με την πρώτη ευκαιρία! ‘Must ‘! Τυχεροί όσοι είναι κοντά και έχουν αυτή την δυνατότητα...Καλά να περνάς φίλε.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1