Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 17 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πριν αφησω την πρωτευουσα ειπα να δοκιμασω την xxx tv persona.Το ραντεβου κλειστηκε σε hotel επι της Αχαρνων σχετικα ευκολα ειμουν και το 1ο ραντεβου της.Το γραφειο μου ζητησε και το επιθετο, φυσικα δεν το εδωσα αλλα πρεπει να ειναι λιγο κουκουρουκου Μαλακία.Η κοπελα εφθασε με 20 λεπτα καθυστερηση.Ανοιγωντας την πορτα βλεπω ενα μωρακι σχετο γλυκα να το πιεις στο ποτηρι Γλώσσα.Κορμι λαμπαδα κολαρακι σπεσιαλ στηθος μικρο αλλα τελειο με ωραια ρογιτσα και ενα μουνακι στενο για ρουφηγμα.Στα του σεξ το πηγαμε χαλαρα σαν να ειμουν με την κοπελα μου.Ειναι δεκτικο κοριτσι καλο παιδι και πολυ καλη στη συζητηση,εξυπνη και δεν ειναι ψωνιο.Ειχαμε καλη χημεια παροτι εχουμε 22 χρονια διαφορα.Πεχτηκαν 2 γυροι χωρις μα και μου.Εγινε προσπαθεια και για πρωκτικο αλλα δεν καταφερα να μπω αν και ειναι δουλεμενο το πισω συστημα.Η βαθμολογια γαι μενα ειναι μικρη τουλαχιστον 1 με 2 βαθμους παραπανω....

Υγ1.Οπως λεει και ενας καλος φιλος μονο που το βλεπεις γυμνο χυνεις.

Υγ2.Χανει αρκετα στην τηλεοραση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
men1975
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
341
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 since1991, Pussy Doctor, andreas.empeirikos69 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Δεκεμβρίου, 2017
Σχετικα με το ΥΓ 2 , την τύπισσα δεν την γνωρίζει κανένας, αν είναι κάποια "γνωστή", γιατι δεν αναφέρεις το οννομά της ??? Χμμμ;
05 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν ειναι τοσο γνωστη.Ηταν σε μια εκπομπη στο High tv(Η ωρα του Αρη)...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2