Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αρκετά παλαιότερη συνάντηση όταν ακόμα είχε αγγελία σαν μασατζού στο xe.

Πρέπει να είναι η πιο vfm μου εμπειρία - συνάντηση με call girl.
Το ραντεβού είχε γίνει στο Bill μεσημεριανή ώρα με την Μαρία να έρχεται 10 λεπτά νωρίτερα.
Αρκετά θετική πρώτη εντύπωση με μόνο αρνητικό σημείο τα χείλη της όπου η σιλικόνη κάνει μπαμ.
Η κοπέλα ήταν πάρα πολύ ευγενική και αρκετά ερωτική υιοθετόντας ένα πολύ ωραίο καυλωτικό στυλάκι...
Αφού έκανε μπανάκι βγήκε ολόγυμνη και ξεκίνηση με ωραία γλωσσόφιλα.. Σε χρόνο dt το δωμάτιο είχε ανεβάσει 10 βαθμούς..
Λίγο το ότι ήτανε καλοκαιράκι λίγο το ότι είχα βγάλει την προηγούμενη κάτι λεφτά στο καζίνο και χαιρόμουνα που γάμαγα μόνο με 50 ευρώ λίγο οι κραυγές της Μαρίας και το τέλος έρχεται στο 20 πράγμα πολύ παράξενο για την αρχοντιά μου..
Δεν πτοήθηκα όμως καθώς σκεφτόμουν να της πω να κάτσει παραπάνω (με το αζημίωτο φυσικά)
Κάναμε μπανάκι χαμουρευτήκαμε και ξεκίνησε ένα δυνατό μπαλαμούτι όπου πάλι σε πολύ μικρο χρόνο ήμουν κάγκελο και μέσα της..
Ο 2ος γύρος ήρθε ακριβώς στο 60 με την Μαρία να μην έχει καθόλου άγχος και να χαλαρώνει στο κρεβάτι με το αιρκοντίσιον απο πάνω της.
Πριν της δώσω το δώρο της είπα ότι θα της έδινα κάτι παραπάνω αλλά δεν το δέχτηκε και μου είπε ότι είναι 50€!!

Αρκετά καλή εμπειρία για 50 και πραγματικά έπρεπε να το κρατήσει σε αυτή τη τιμή καθώς εγώ τουλάχιστόν σίγουρα θα την προτιμούσα πολύ πιο συχνά!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
tanapou
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
821
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gari10, doc_lin, johny cunt και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Δεκεμβρίου, 2017
Η Μαρία είναι γυναικάρα με απίστευτο κορμί.Και φυσικά είναι vfm στα 80!Σούπερ μωρό!
B
Badwolf035
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1